„PRZEBUDOWA BUDYNKU MUZEUM REGIONALNEGO W MIĘDZYCHODZIE”
BIBLIOTEKA PUBLICZNA I CENTRUM ANIMACJI KULTURY IM. JANA DANIELA JANOCKIEGO W MIĘDZYCHODZIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00598365
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00598365/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-15 15:36
- Lokalizacja
- Międzychód, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d871ec35-78a5-4e81-a9ec-b8fc7c624d4a
- Identyfikator
- 5951482722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00598365 z dnia 2024-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„PRZEBUDOWA BUDYNKU MUZEUM REGIONALNEGO W MIĘDZYCHODZIE”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: BIBLIOTEKA PUBLICZNA I CENTRUM ANIMACJI KULTURY IM. JANA DANIELA JANOCKIEGO W MIĘDZYCHODZIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369844640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Kościuszki 9
1.5.2.) Miejscowość: Międzychód
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 95 748 26 02
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ksiegowosc2@bpicakmiedzychod.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bpicakmiedzychod.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/proceeding/preview/10000311.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„PRZEBUDOWA BUDYNKU MUZEUM REGIONALNEGO W MIĘDZYCHODZIE”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d871ec35-78a5-4e81-a9ec-b8fc7c624d4a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598365
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00213423/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja zabytkowego budynku Muzeum Regionalnego w Międzychodzie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający jest uprawniony do zastosowania trybu z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 PZP przy udzielaniu niniejszego zamówienia, ponieważ w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty w terminie przewidzianym na składanie ofert, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-5c441ed6-c0c5-4f40-8bc7-0bc5cd0d0b97
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/02/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 156134,21 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane podlegające na przebudowie budynku Muzeum Regionalnego w Międzychodzie na działce nr 381 położonej przy ulicy 17 Stycznia 100 w Międzychodzie, gmina Międzychód. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
− wykonanie izolacji poziomej i pionowej ścian,
− wykonanie warstwy drenażowej,
− wykonanie kanalizacji deszczowej,
− wykonanie nowej nawierzchni podwórza.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia określają:
− załącznik nr 1 do Zaproszenia – Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz dokumentacja projektowa, − załącznik nr 2 do Zaproszenia - projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45233251-3 - Wymiana nawierzchni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe OL-AN Aneta Olejniczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5961760039
7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 192040,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |