„Wykonanie projektu planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Kobylanka”

Gmina Kobylanka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00598601
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00598601/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-17 17:47
Lokalizacja
Kobylanka, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-49a0beb1-d35c-49be-802c-1f0327dea9ce
Identyfikator
8542231183
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00598601 z dnia 2024-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Wykonanie projektu planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Kobylanka”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kobylanka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685639

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna

1.5.2.) Miejscowość: Kobylanka

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-108

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@kobylanka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobylanka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kobylanka.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wykonanie projektu planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Kobylanka”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49a0beb1-d35c-49be-802c-1f0327dea9ce

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598601

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00047264/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Wykonanie projektu planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Kobylanka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565250

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PP.271.2.2024.MW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przy realizacji zadania pn: „Wykonanie projektu planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego Gminy Kobylanka”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert (tj. 14 listopada 2024 r., do godz. 10:00) nie złożono żadnej oferty w prowadzonym postępowaniu.
2024-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi