Modernizacja punktów kamerowych monitoringu miejskiego zlokalizowanych w obrębie Placu Kościuszki.

GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00598718
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00598718/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-18 07:57
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3cd71970-1d1d-4b3e-8313-668c241677b9
Identyfikator
7731656546
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Sieć telekomunikacyjnaUsługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

XENTIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
79 827 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00598718 z dnia 2024-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja punktów kamerowych monitoringu miejskiego zlokalizowanych w obrębie Placu Kościuszki.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.3.) Oddział zamawiającego: URZĄD MIASTA TOMASZÓW MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648310

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: POW 10/16

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 724 23 11

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@tomaszow-maz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3cd71970-1d1d-4b3e-8313-668c241677b9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja punktów kamerowych monitoringu miejskiego zlokalizowanych w obrębie Placu Kościuszki.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cd71970-1d1d-4b3e-8313-668c241677b9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598718

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00552277

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.1.34.2024.ZP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 65040,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne polegające na modernizacji punktów kamerowych monitoringu miasta zlokalizowanych w obrębie placu Kościuszki.
2. W ramach zadania należy dokonać modernizacji następujących punktów kamerowych:
1) Pl. Kościuszki 13 – Narożnik budynku u zbiegu ulic Piłsudskiego i Joselewicza,
2) Pl. Kościuszki 18 – Biblioteka Publiczna,
3) Pl. Kościuszki 24 – budynek Urzędu Miasta,
4) Ul. Św. Antoniego 13 – narożnik budynku u zbiegu ulic Św. Antoniego i Mościckiego.
3. W zakresie przewidzianych prac w poszczególnych punktach jest:
1) Pl. Kościuszki 13 – Narożnik budynku u zbiegu ulic Piłsudskiego i Joselewicza
Wymiana kamery obrotowej i stacjonarnej na zespół kamer wielosensorowych wraz z kamerą obrotową.
Uruchomienie analityki rozpoznawania obiektów (osób i pojazdów) wraz z harmonogramem działania pozwalającym na wysterowanie kamery obrotowej w dane miejsce i wyświetlenie w dedykowanym oknie systemu monitoringu wizyjnego.
2) Pl. Kościuszki 18 – Biblioteka Publiczna
Wymiana kamery obrotowej i stacjonarnej na zespół kamer wielosensorowych wraz z kamerą obrotową.
Uruchomienie analityki rozpoznawania obiektów (osób i pojazdów) wraz z harmonogramem działania pozwalającym na wysterowanie kamery obrotowej w dane miejsce i wyświetlenie w dedykowanym oknie systemu monitoringu wizyjnego.
3) Pl. Kościuszki 24 – budynek Urzędu Miasta
Wymiana kamery obrotowej i stacjonarnej na zespół kamer wielosensorowych wraz z kamerą obrotową.
Uruchomienie analityki rozpoznawania obiektów (osób i pojazdów) wraz z harmonogramem działania pozwalającym na wysterowanie kamery obrotowej w dane miejsce i wyświetlenie w dedykowanym oknie systemu monitoringu wizyjnego.
4) Ul. Św. Antoniego 13 – narożnik budynku u zbiegu ulic Św. Antoniego i Mościckiego
Obniżenie lokalizacji kamery do wysokości ok. 5 metrów oraz zastąpienie kamery stacjonarnej kamerą obrotową, którą należy zamontować na tej samej wysokości po drugiej stronie wejścia do budynku.
3. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany lokalizacji, bez zmiany całkowitej ilości i rodzaju kamer.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z parametrami technicznymi oraz dodatkowe wymagania leżące po stronie wykonawcy opisane zostały w części IV SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
5. Przedmiot niniejszej umowy dostarczony i rozładowany w ramach niniejszego zamówienia musi spełniać wszelkie wymagania określone przepisami prawa, odpowiadać określonym standardom lub specyfikacjom technicznym.
6. Wykonawca zobowiązuje się na własny koszt dostarczyć i zainstalować przedmiot umowy zgodny ze złożoną ofertą, o parametrach technicznych, jakościowych, eksploatacyjnych nie gorszych niż wymogi zamawiającego zawarte w opisie przedmiotu zamówienia (część IV SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51300000-5 - Usługi instalowania urządzeń komunikacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 79827,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79827,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 79827,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Xentia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010230780

7.3.3) Ulica: Chałubińskiego 8

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-613

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 79827,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2024-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy