Przetarg nieograniczony na sukcesywną dostawę produktów, sprzętu i materiałów medycznych jednorazowego użytku dla SPZOZ - Szpitala im. dr. J. Dietla w Krynicy – Zdroju
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 388264-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-06-16
- Wartość
- 23 296,68 PLN
- Lokalizacja
- Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- NIP:734-26-31-078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Materiały medyczne
Wykonawcy
10 przyznanych
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0037
2700 PLNANMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTychy, PL · lot LOT-0039
7430,4 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL · lot LOT-0040
1710,72 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL · lot LOT-0040
1710,72 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0041
1069,2 PLNSINMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzyszowice, PL · lot LOT-0043
518,4 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0044
777,6 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL · lot LOT-0047
2279,88 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL · lot LOT-0048
2296,08 PLNDOROTA WRONARadowo Małe, PL · lot LOT-0049
4514,4 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.