Roboty budowlane (w systemie zaprojektuj i wybuduj) na budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy do 12 kW +/- 0,5 kWp na dachu garażu w Krzeszowicach (k/Krakowa)

KRAKOWSKIE POGOTOWIE RATUNKOWE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00598757
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00598757/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-18 08:17
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5fa9155d-cbe2-4612-a2af-2fca1a7e0bd4
Identyfikator
6751198968
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneKonstrukcje dachoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychPokrywanie dachów panelami ogniw słonecznychInstalowanie stacji rozdzielczychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi elektryczneUsługi projektowania systemów zasilania energią elektrycznąMechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne

Wykonawcy

1 przyznane

IZE INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot 0
47 970 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00598757 z dnia 2024-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane (w systemie zaprojektuj i wybuduj) na budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy do 12 kW +/- 0,5 kWp na dachu garażu w Krzeszowicach (k/Krakowa)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAKOWSKIE POGOTOWIE RATUNKOWE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351564854

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Łazarza 14

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-530

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 12 42 44 272

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kpr.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kpr.med.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kpr_med/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane (w systemie zaprojektuj i wybuduj) na budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy do 12 kW +/- 0,5 kWp na dachu garażu w Krzeszowicach (k/Krakowa)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5fa9155d-cbe2-4612-a2af-2fca1a7e0bd4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00598757

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00024859/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa instalacja Fotowoltaicznej w Miejscach Stacjonowania

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519913

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 32/FOTOWOLT/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 51668,56 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane (w systemie zaprojektuj i wybuduj) pn. „Roboty budowlane (w systemie zaprojektuj i wybuduj) na budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy do 12 kW +/- 0,5 kWp na dachu garażu w Krzeszowicach przy ul. Legionów Polskich 6, działka nr 1328 obręb nr 1 wraz z likwidacją skutków naruszenia stanu technicznego budynku.
2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Program Funkcjonalno-Użytkowy załącznik nr 1 oraz załącznik nr 1a – uzupełnienie do PFU i Wzór umowy - załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

44112410-5 - Konstrukcje dachowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71314100-3 - Usługi elektryczne

71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną

71334000-8 - Mechaniczne i elektryczne usługi inżynieryjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47970,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47970,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INTELUS INWESTYCJE SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542856860

7.3.3) Ulica: UL. kS. dr wIKTORA sIWKA 117

7.3.4) Miejscowość: KATOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 40-306

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47970,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 54 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane