EZ.28.49.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na zakup i dostawę materiałów kontrolnych niezależnego producenta wraz z zapewnieniem oprogramowania do zarządzania danymi wewnętrznej kontroli jakości w okresie 36 m-cy dla WWCOiT im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 392729-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-06-18
- Wartość
- 202 256 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Odczynniki laboratoryjnePakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Wykonawcy
1 przyznane
'BIO-RAD POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0001
202 256 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.