Przebudowa układu komunikacyjnego przy budynku administracyjno-biurowym Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej 39 w Bielsku Podlaskim.
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00599012
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00599012/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-18 09:29
- Lokalizacja
- Bielsk Podlaski, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15f31f0d-b1fb-4edd-b179-024960e0eeec
- Identyfikator
- 5430201181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00599012 z dnia 2024-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa układu komunikacyjnego przy budynku administracyjno-biurowym Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej 39 w Bielsku Podlaskim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Nadleśnictwo Bielsk w Bielsku Podlaskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050511813
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul.Studziwodzka 39, 17-100 Bielsk Podlaski
1.5.2.) Miejscowość: Bielsk Podlaski
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielsk@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bielsk.bialystok.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bielsk/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa układu komunikacyjnego przy budynku administracyjno-biurowym Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej 39 w Bielsku Podlaskim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15f31f0d-b1fb-4edd-b179-024960e0eeec
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599012
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00326134/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu przy biurze nadleśnictwa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549346
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Roboty w zakresie przebudowy układu komunikacyjnego przy budynku administracyjno-biurowym Nadleśnictwa Bielsk w Bielsku Podlaskim przy ul. Studziwodzkiej 39 w Bielsku Podlaskim.
Do wykonania przewidziano:
Wymiana istniejącej kostki brukowej na nową - lokalizacja zgodnie z PZT.
Wymiana uszkodzonych krawężników na nowe - lokalizacja zgodnie z PZT.
przebudowa nawierzchni: jezdni manewrowych, chodników, placu oraz miejsc postojowych dla samochodów osobowych, zieleńce.
Budowę nawierzchni chodników.
W/w elementy pod względem funkcjonalno-użytkowym stanowić będą układ komunikacyjny niezbędny dla funkcjonowania budynku administracyjno-biurowych Nadleśnictwa Bielsk przy ul. Studziwodzkiej 39 w Bielsku Podlaskim, na działce nr 931, obręb Bielsk podlaski. Miejsca postojowe dla samochodów osobowych przeznaczone są dla samochodów petentów oraz pracowników.
Na terenie projektowanej inwestycji przewiduje się rozbiórkę istniejących nawierzchni jezdni, placu, chodników, miejsc postojowych, rampy (kostka brukowa, betonowa, trylinka płyty betonowe, obrzeża i krawężniki), oraz demontaż kolidującej infrastruktury
Materiały z rozbiórki, stanowiące wartość użytkową do ponownego zagospodarowania, powinny być przekazane protokolarnie Inwestorowi lub właścicielowi, a pozostałe należy poddać utylizacji, recyklingowi lub wywieźć na składowisko odpadów zgodnie z ustawą ochrony środowiska, zagospodarowaniem odpadów.
Niedopuszczalne jest pozostawienie odpadów na terenie budowy.
Materiały nadające się do ponownego wbudowania (kostka brukowa, betonowa, obrzeża i krawężniki) należy złożyć na paletach i przewieźć w miejsce uzgodnione przez Inwestora, tj.: Szkółka Leśna Grabowiec
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 795501,27 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1070100,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 795501,27 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Creek Melioracje Marek Ruczaj
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Solidmat Mateusz Regucki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5431873706
7.3.3) Ulica: Czyże 19
7.3.4) Miejscowość: Czyże
7.3.5) Kod pocztowy: 17-207
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 795501,27 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |