Zakup prac programistycznych dotyczących implementacji poszczególnych modułów programowych na podstawie założeń algorytmów opracowanych przez zespół naukowy. Znak sprawy: DZPZ.283.56.2024.MW
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00599168
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00599168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-18 10:05
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5b70025a-0f9c-4835-adcb-66ffb7912374
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00599168 z dnia 2024-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup prac programistycznych dotyczących implementacji poszczególnych modułów programowych na podstawie założeń algorytmów opracowanych przez zespół naukowy. Znak sprawy: DZPZ.283.56.2024.MW
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Akademicka 2A
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: (32) 237-13-34; 237-13-35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: DZPZ@polsl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://polsl.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup prac programistycznych dotyczących implementacji poszczególnych modułów programowych na podstawie założeń algorytmów opracowanych przez zespół naukowy. Znak sprawy: DZPZ.283.56.2024.MW2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5b70025a-0f9c-4835-adcb-66ffb7912374
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039281/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.32 Zakup prac programistycznych dotyczących implementacji poszczególnych modułów programowych na podstawie założeń algorytmów opracowywanych przez zespół naukowy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565408
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZPZ.283.56.2024.MW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 499200,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje zakup prac programistycznych dotyczących implementacji poszczególnych modułów programowych na podstawie założeń algorytmów opracowywanych przez zespół naukowy.
2. Termin wykonania zamówienia: od dnia zawarcia umowy do 19.12.2024 r.
Jeżeli przedmiot zamówienie nie zostanie wykonany do 19.12.2024 r. Zamawiający ma prawo do odstąpienie od umowy. Jeśli odstąpienie nastąpi
z powyższej przyczyny Wykonawca nie ma prawa do żadnych roszczeń.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48461000-7 - Analityczne lub naukowe pakiety oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 611064,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 611064,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 611064,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pacific Blue Polska sp. z o.o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7010390816
7.3.3) Ulica: Aleja Armii Ludowej 6/164
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-571
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Wsparcie programistyczne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 611064,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-19| 2024-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |