Opracowanie dokumentacji projektowej budowy dróg gminnych z podziałem na zadania

Gmina Raszyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00599429
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00599429/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-18 10:57
Lokalizacja
Raszyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c8257ce6-26e5-4870-b877-59b4f2a9dbdb
Identyfikator
5342488243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

"KOM-PROJEKT" S.C., ŁUKASZ MRUGALSKI, NATALIA MRUGALSKAMaków Mazowiecki, PL · lot 0
232 470 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00599429 z dnia 2024-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy dróg gminnych z podziałem na zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Raszyn

1.3.) Oddział zamawiającego: Raszyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269232

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szkolna 2a

1.5.2.) Miejscowość: Raszyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-090

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@raszyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://raszyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c8257ce6-26e5-4870-b877-59b4f2a9dbdb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej budowy dróg gminnych z podziałem na zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c8257ce6-26e5-4870-b877-59b4f2a9dbdb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599429

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515620

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.32.2024.IW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 427479,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej budowy dróg gminnych wraz z opracowaniem specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego w zakresie stwierdzania zgodności z projektem realizowanych robót przez ich Wykonawcę
„Wykonanie projektu budowy ul. Rycerskiej w miejscowości Dawidy Bankowe”
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę drogi wewnętrznej ulicy Rycerskiej o łącznej długości ok. 730 m, zlokalizowanej na działce ewidencyjnej nr 34/32 w obrębie 0002 Dawidy Bankowe w gminie Raszyn.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 271000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej budowy dróg gminnych wraz z opracowaniem specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót, kosztorysów inwestorskich, przedmiarów robót oraz sprawowaniem nadzoru autorskiego w zakresie stwierdzania zgodności z projektem realizowanych robót przez ich Wykonawcę
„Wykonanie projektu budowy ul. Leśnej oraz ul. Świerkowej i ul. Jarzębinowej w miejscowości Laszczki”
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej (ZRID), uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę lub uzyskania braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych dla:
1. budowy drogi gminnej ulicy Leśnej w miejscowości Laszczki na odcinku długości około 400 m od drogi powiatowej nr 3117W ulicy Leszczynowej do ulicy Na Polanie oraz uzyskaniem pozwolenia na budowę lub braku sprzeciwu do zgłoszenia robót budowlanych dla:
2. budowy drogi wewnętrznej ulicy Świerkowej w miejscowości Laszczki na odcinku długości około 55 m od ulicy Jarzębinowej do granicy działek ewidencyjnych 76/3 i 76/5,
3. budowy drogi wewnętrznej ulicy Jarzębinowej w miejscowości Laszczki na odcinku długości około 230 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 254800 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232470 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232470 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232470 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "KOM-PROJEKT" S.C.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550426635

7.3.3) Ulica: ul. Wincentego Witosa 18

7.3.4) Miejscowość: Maków Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 06-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232470 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-11-28

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.
W postępowaniu wpłynęły oferty. Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2024-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi