Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej i świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Rząśnia oraz podległych obiektów i infrastruktury
Gmina Rząśnia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 436511-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-07-04
- Wartość
- 1 921 361,26 PLN
- Lokalizacja
- Rząśnia, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5080014460
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przesył energii elektrycznejElektryczność
Wykonawcy
2 przyznane
PGE OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot LOT-0001
2 434 518,75 PLNPGE OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNARzeszów, PL · lot LOT-0002
1 921 361,26 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.