Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 10 000 Mg
Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 438323-2025
- Typ
- 30
- Opublikowano
- 2025-07-07
- Wartość
- 702 000 PLN
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- RZ/PO/29/2025
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi usuwania osadów
Wykonawcy
1 przyznane
AGROMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁomianki, PL · lot LOT-0001
702 000 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.