Świadczenie usług opiekuńczych dla osób starszych
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00599649
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00599649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-18 11:42
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5081ba7d-136e-480d-b17b-02157736cc5d
- Identyfikator
- 8541052834
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
4 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00599649 z dnia 2024-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług opiekuńczych dla osób starszych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005445037
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 9a
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mops.stargard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mops.stargard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9926941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług opiekuńczych dla osób starszych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5081ba7d-136e-480d-b17b-02157736cc5d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00476350/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Świadczenie usług opiekuńczych dla osób starszych, uczestników projektu finansowanego z Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-2027 Bezpieczny senior w Stargardzie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Przedmiot zamówienia został dofinansowany w ramach realizacji projektu pn. Zwiększenie dostępności usług opiekuńczych i asystenckich dla osób starszych w Gminie Miasto Stargard "Bezpieczny senior w Stargardzie" nr FEPZ.06.18-IP.01-0006/23 ze środków Unii Europejskiej z Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531724
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DA.251.2.2024.AO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opiekun/ka osoby starszej – do zadań opiekuna/ki będzie należało w szczególności:a) pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych;
b) opieka higieniczna;
c) pielęgnacja zalecona przez lekarza, która obejmuje czynności pielęgnacyjne wynikające z przedłożonego zaświadczenia lekarskiego lub dokumentacji medycznej, uzupełniające w stosunku do pielęgniarskiej opieki środowiskowej; d) zapewnienie kontaktów z otoczeniem.
Czynności powyższe będą wykonywane w miejscu zamieszkania lub poza mieszkaniem na terenie Gminy Miasta Stargard. Pomoc opiekuna/ki może odbywać się w godz. od 7.00 – 21.00 w dni robocze i wolne od pracy. Przewidywany termin realizacji: październik 2024 r. – listopad 2026 r.
Opiekun/ka będzie miał/a do wykonania w całym okresie realizacji umowy szacunkowo około 4.470 godzin usług opiekuńczych (5 uczestników x 122 godz. w 2024 r., 6 uczestników x 365 godz. w 2025 r., 5 uczestników x 334 godz. w 2026 r.).
Opiekun/ka osoby starszej zobowiązany/a jest:
• prowadzić dokumentację wykonanej pracy poprzez bieżące wypełnianie miesięcznej karty pracy z wykonywanych usług na wzorze załączonym do umowy (Karta musi być podpisana przez opiekuna/kę i osobę objętą opieką oraz wypełniona zgodnie z ustaleniami z zamawiającym. Karta obejmuje okres maksymalnie jednego miesiąca realizacji usług. Karta musi być złożona osobiście w siedzibie Zamawiającego w terminie do 3 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, którego dotyczy);
• traktować podopiecznego z szacunkiem, z zachowaniem form grzecznościowych;
• wykonywać usługi w sposób sumienny i staranny oraz zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy;
• do zachowania poufności w zakresie danych i informacji o sytuacji zdrowotnej, życiowej i materialnej podopiecznego;
• do podjęcia niezbędnych działań w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia, tj. wezwania odpowiednich służb ratunkowych;
• do niezwłocznego zgłaszania okoliczności mających wpływ na realizację usługi (np. swojej nieobecności, niemożności wejścia i nawiązania kontaktu z podopiecznym itp.)
• do poszanowania uczuć i światopoglądu podopiecznego, a także poszanowania woli w zakresie sposobu wykonywania czynności opiekuńczych, jeśli nie wiążą się z obniżeniem jakości usług lub ich opóźnieniem;
• do niepalenia tytoniu w mieszkaniu podopiecznego, zachowania trzeźwości oraz nie wprowadzania do jego mieszkania osób nieupoważnionych oraz zwierząt;
• do przekazywania uwag dotyczących sposobu realizacji usług oraz zgłoszenia ich w formie ustnej, pisemnej, mailowej lub telefonicznej do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stargardzie;
UWAGA!!! Po stronie Wykonawcy (nie wliczany do ceny oferty świadczenia usług opiekuńczych) będzie również zakup biletów miesięcznych dla opiekunek/ów na przejazd komunikacją miejską, w ramach kosztów dojazdu do uczestnika projektu i przejazdów w ramach realizowanych usług.
Koszty zakupu biletów komunikacji miejskiej będą refundowane Wykonawcy przez Zamawiającego (np. poprzez refakturowanie po okazaniu dokumentów potwierdzających faktycznie poniesione koszty).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85142300-9 - Usługi w zakresie higieny
4.5.5.) Wartość części: 183270 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opiekun/ka osoby starszej – do zadań opiekuna/ki będzie należało w szczególności:a) pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych;
b) opieka higieniczna;
c) pielęgnacja zalecona przez lekarza, która obejmuje czynności pielęgnacyjne wynikające z przedłożonego zaświadczenia lekarskiego lub dokumentacji medycznej, uzupełniające w stosunku do pielęgniarskiej opieki środowiskowej; d) zapewnienie kontaktów z otoczeniem.
Czynności powyższe będą wykonywane w miejscu zamieszkania lub poza mieszkaniem na terenie Gminy Miasta Stargard. Pomoc opiekuna/ki może odbywać się w godz. od 7.00 – 21.00 w dni robocze i wolne od pracy. Przewidywany termin realizacji: styczeń 2025 r. – listopad 2026 r.
Opiekun/ka będzie miał/a do wykonania w całym okresie realizacji umowy szacunkowo około 3860 godzin usług opiekuńczych (0 uczestników x 0 godz. w 2024 r., 6 uczestników x 365 godz. w 2025 r., 5 uczestników x 334 godz. w 2026 r.).
Opiekun/ka osoby starszej zobowiązany/a jest:
• prowadzić dokumentację wykonanej pracy poprzez bieżące wypełnianie miesięcznej karty pracy z wykonywanych usług na wzorze załączonym do umowy (Karta musi być podpisana przez opiekuna/kę i osobę objętą opieką oraz wypełniona zgodnie z ustaleniami z zamawiającym. Karta obejmuje okres maksymalnie jednego miesiąca realizacji usług. Karta musi być złożona osobiście w siedzibie Zamawiającego w terminie do 3 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, którego dotyczy);
• traktować podopiecznego z szacunkiem, z zachowaniem form grzecznościowych;
• wykonywać usługi w sposób sumienny i staranny oraz zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy;
• do zachowania poufności w zakresie danych i informacji o sytuacji zdrowotnej, życiowej i materialnej podopiecznego;
• do podjęcia niezbędnych działań w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia, tj. wezwania odpowiednich służb ratunkowych;
• do niezwłocznego zgłaszania okoliczności mających wpływ na realizację usługi (np. swojej nieobecności, niemożności wejścia i nawiązania kontaktu z podopiecznym itp.)
• do poszanowania uczuć i światopoglądu podopiecznego, a także poszanowania woli w zakresie sposobu wykonywania czynności opiekuńczych, jeśli nie wiążą się z obniżeniem jakości usług lub ich opóźnieniem;
• do niepalenia tytoniu w mieszkaniu podopiecznego, zachowania trzeźwości oraz nie wprowadzania do jego mieszkania osób nieupoważnionych oraz zwierząt;
• do przekazywania uwag dotyczących sposobu realizacji usług oraz zgłoszenia ich w formie ustnej, pisemnej, mailowej lub telefonicznej do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stargardzie;
UWAGA!!! Po stronie Wykonawcy (nie wliczany do ceny oferty świadczenia usług opiekuńczych) będzie również zakup biletów miesięcznych dla opiekunek/ów na przejazd komunikacją miejską, w ramach kosztów dojazdu do uczestnika projektu i przejazdów w ramach realizowanych usług.
Koszty zakupu biletów komunikacji miejskiej będą refundowane Wykonawcy przez Zamawiającego (np. poprzez refakturowanie po okazaniu dokumentów potwierdzających faktycznie poniesione koszty).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85142300-9 - Usługi w zakresie higieny
4.5.5.) Wartość części: 158260 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opiekun/ka osoby starszej – do zadań opiekuna/ki będzie należało w szczególności:a) pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych;
b) opieka higieniczna;
c) pielęgnacja zalecona przez lekarza, która obejmuje czynności pielęgnacyjne wynikające z przedłożonego zaświadczenia lekarskiego lub dokumentacji medycznej, uzupełniające w stosunku do pielęgniarskiej opieki środowiskowej; d) zapewnienie kontaktów z otoczeniem.
Czynności powyższe będą wykonywane w miejscu zamieszkania lub poza mieszkaniem na terenie Gminy Miasta Stargard. Pomoc opiekuna/ki może odbywać się w godz. od 7.00 – 21.00 w dni robocze i wolne od pracy. Przewidywany termin realizacji: styczeń 2026 r. – listopad 2026 r.
Opiekun/ka będzie miał/a do wykonania w całym okresie realizacji umowy szacunkowo około 1670 godzin usług opiekuńczych (0 uczestników x 0 godz. w 2024 r., 0 uczestników x 0 godz. w 2025 r., 5 uczestników x 334 godz. w 2026 r.).
Opiekun/ka osoby starszej zobowiązany/a jest:
• prowadzić dokumentację wykonanej pracy poprzez bieżące wypełnianie miesięcznej karty pracy z wykonywanych usług na wzorze załączonym do umowy (Karta musi być podpisana przez opiekuna/kę i osobę objętą opieką oraz wypełniona zgodnie z ustaleniami z zamawiającym. Karta obejmuje okres maksymalnie jednego miesiąca realizacji usług. Karta musi być złożona osobiście w siedzibie Zamawiającego w terminie do 3 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, którego dotyczy);
• traktować podopiecznego z szacunkiem, z zachowaniem form grzecznościowych;
• wykonywać usługi w sposób sumienny i staranny oraz zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy;
• do zachowania poufności w zakresie danych i informacji o sytuacji zdrowotnej, życiowej i materialnej podopiecznego;
• do podjęcia niezbędnych działań w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia, tj. wezwania odpowiednich służb ratunkowych;
• do niezwłocznego zgłaszania okoliczności mających wpływ na realizację usługi (np. swojej nieobecności, niemożności wejścia i nawiązania kontaktu z podopiecznym itp.)
• do poszanowania uczuć i światopoglądu podopiecznego, a także poszanowania woli w zakresie sposobu wykonywania czynności opiekuńczych, jeśli nie wiążą się z obniżeniem jakości usług lub ich opóźnieniem;
• do niepalenia tytoniu w mieszkaniu podopiecznego, zachowania trzeźwości oraz nie wprowadzania do jego mieszkania osób nieupoważnionych oraz zwierząt;
• do przekazywania uwag dotyczących sposobu realizacji usług oraz zgłoszenia ich w formie ustnej, pisemnej, mailowej lub telefonicznej do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stargardzie;
UWAGA!!! Po stronie Wykonawcy (nie wliczany do ceny oferty świadczenia usług opiekuńczych) będzie również zakup biletów miesięcznych dla opiekunek/ów na przejazd komunikacją miejską, w ramach kosztów dojazdu do uczestnika projektu i przejazdów w ramach realizowanych usług.
Koszty zakupu biletów komunikacji miejskiej będą refundowane Wykonawcy przez Zamawiającego (np. poprzez refakturowanie po okazaniu dokumentów potwierdzających faktycznie poniesione koszty).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85142300-9 - Usługi w zakresie higieny
4.5.5.) Wartość części: 68470 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opiekun/ka osoby starszej – do zadań opiekuna/ki będzie należało w szczególności:a) pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych;
b) opieka higieniczna;
c) pielęgnacja zalecona przez lekarza, która obejmuje czynności pielęgnacyjne wynikające z przedłożonego zaświadczenia lekarskiego lub dokumentacji medycznej, uzupełniające w stosunku do pielęgniarskiej opieki środowiskowej; d) zapewnienie kontaktów z otoczeniem.
Czynności powyższe będą wykonywane w miejscu zamieszkania lub poza mieszkaniem na terenie Gminy Miasta Stargard. Pomoc opiekuna/ki może odbywać się w godz. od 7.00 – 21.00 w dni robocze i wolne od pracy. Przewidywany termin realizacji: styczeń 2026r. – listopad 2026 r.
Opiekun/ka będzie miał/a do wykonania w całym okresie realizacji umowy szacunkowo około 1670 godzin usług opiekuńczych (0 uczestników x 0 godz. w 2024 r., 0 uczestników x 0 godz. w 2025 r., 5 uczestników x 334 godz. w 2026 r.).
Opiekun/ka osoby starszej zobowiązany/a jest:
• prowadzić dokumentację wykonanej pracy poprzez bieżące wypełnianie miesięcznej karty pracy z wykonywanych usług na wzorze załączonym do umowy (Karta musi być podpisana przez opiekuna/kę i osobę objętą opieką oraz wypełniona zgodnie z ustaleniami z zamawiającym. Karta obejmuje okres maksymalnie jednego miesiąca realizacji usług. Karta musi być złożona osobiście w siedzibie Zamawiającego w terminie do 3 dni roboczych po zakończeniu miesiąca, którego dotyczy);
• traktować podopiecznego z szacunkiem, z zachowaniem form grzecznościowych;
• wykonywać usługi w sposób sumienny i staranny oraz zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy;
• do zachowania poufności w zakresie danych i informacji o sytuacji zdrowotnej, życiowej i materialnej podopiecznego;
• do podjęcia niezbędnych działań w sytuacji nagłego pogorszenia stanu zdrowia, tj. wezwania odpowiednich służb ratunkowych;
• do niezwłocznego zgłaszania okoliczności mających wpływ na realizację usługi (np. swojej nieobecności, niemożności wejścia i nawiązania kontaktu z podopiecznym itp.)
• do poszanowania uczuć i światopoglądu podopiecznego, a także poszanowania woli w zakresie sposobu wykonywania czynności opiekuńczych, jeśli nie wiążą się z obniżeniem jakości usług lub ich opóźnieniem;
• do niepalenia tytoniu w mieszkaniu podopiecznego, zachowania trzeźwości oraz nie wprowadzania do jego mieszkania osób nieupoważnionych oraz zwierząt;
• do przekazywania uwag dotyczących sposobu realizacji usług oraz zgłoszenia ich w formie ustnej, pisemnej, mailowej lub telefonicznej do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stargardzie.
UWAGA!!! Po stronie Wykonawcy (nie wliczany do ceny oferty świadczenia usług opiekuńczych) będzie również zakup biletów miesięcznych dla opiekunek/ów na przejazd komunikacją miejską, w ramach kosztów dojazdu do uczestnika projektu i przejazdów w ramach realizowanych usług.
Koszty zakupu biletów komunikacji miejskiej będą refundowane Wykonawcy przez Zamawiającego (np. poprzez refakturowanie po okazaniu dokumentów potwierdzających faktycznie poniesione koszty).
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
85142300-9 - Usługi w zakresie higieny
4.5.5.) Wartość części: 68470 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 183270 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 201150 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 183270 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZECIŃSKIE STOWARZYSZENIE "ZŁOTY WIEK"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522384067
7.3.3) Ulica: Stanisława Hryniewieckiego 9
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-606
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 183270 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 25 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 158260 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173700 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158260 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZECIŃSKIE STOWARZYSZENIE "ZŁOTY WIEK"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522384067
7.3.3) Ulica: Stanisława Hryniewieckiego 9
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-606
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158260 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 23 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68470 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75150 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68470 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZECIŃSKIE STOWARZYSZENIE "ZŁOTY WIEK"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522384067
7.3.3) Ulica: Stanisława Hryniewieckiego 9
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-606
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68470 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68470 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75150 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68470 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZECIŃSKIE STOWARZYSZENIE "ZŁOTY WIEK"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522384067
7.3.3) Ulica: Stanisława Hryniewieckiego 9
7.3.4) Miejscowość: Szczecin
7.3.5) Kod pocztowy: 70-606
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68470 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące
| 2024-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |