Remont nawierzchni dróg gruntowych, utwardzonych na terenie Gminy Ozimek

GMINA OZIMEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00599800
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00599800/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-18 12:05
Lokalizacja
Ozimek, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-229d1d87-21af-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
9910325175
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

5 przyznanych

· lot 0
· lot 0
· lot 0
· lot 0
FIRMA HANDLOWA "EURO-STANDARD" ANTONI KRÓL ANDRZEJ KRÓL SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpole, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00599800 z dnia 2024-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni dróg gruntowych, utwardzonych na terenie Gminy Ozimek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OZIMEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413202

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jana Dzierżona 4B

1.5.2.) Miejscowość: Ozimek

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-040

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugim.ozimek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ozimek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-229d1d87-21af-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont nawierzchni dróg gruntowych, utwardzonych na terenie Gminy Ozimek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-229d1d87-21af-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599800

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044979/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont nawierzchni dróg gruntowych, utwardzonych na terenie gminy Ozimek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00349118

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.6.2024.AK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Część nr 1- Antoniów - ul. Leśna (235 mb) - w ramach zadania należy wykonać korytowanie na długości 235 mb i szerokości 3,50 m. Podłoże należy wyprofilować pod niweletę drogi. Po wyprofilowaniu należy wykonać podbudowę zasadniczą z kamienia łamanego 0-31,5 mm gr. 20 cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 42000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2) Część nr 2 - Krzyżowa Dolina – ul. Polna ( 50 mb ) - w ramach zadania należy wykonać korytowanie na długości 50 mb i szerokości 3,50 m. Podłoże należy wyprofilować pod niweletę drogi. Po wyprofilowaniu należy wykonać podbudowę zasadniczą z kamienia łamanego 0-31,5 mm gr. 20 cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 8500,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3) Część nr 3 - Biestrzynnik- ul. Polna (188 mb) - w ramach zadania należy wykonać korytowanie na długości 188 mb i szerokości 3,50 m. Podłoże należy wyprofilować pod niweletę drogi. Po wyprofilowaniu należy wykonać podbudowę zasadniczą z kamienia łamanego 0-31,5 mm gr. 20 cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 34000,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4) Część nr 4 - Nowa Schodnia – Ozimek ul. Przemysłowa (240 mb)- w ramach zadania należy wykonać korytowanie na długości 240 mb i szerokości 3,50 m. Podłoże należy wyprofilować pod niweletę drogi. Po wyprofilowaniu należy wykonać podbudowę zasadniczą z kamienia łamanego 0-31,5 mm gr. 20 cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 43010,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5) Pozostałe odcinki dróg gruntowych przeznaczone do remontu cząstkowego na terenie Gminy Ozimek- (2847 mb) w ramach zadania należy wykonać korytowania oraz uzupełnienia ubytków na wskazanych odcinkach dróg utwardzonych stanowiących załączniki graficzne ze szczegółowym opisem zakresu prac. Wszelkie wymagania dotyczące sposobu wykonania przedmiotu zamówienia, cech materiałów, wymagań szczególnych jak i specyfikacji technicznych zostały szczegółowo określone na podstawie Polskich Norm w załączonym opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 283448,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 228669,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1021146,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247230,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowa EURA STANDARD Antoni Król Andrzej Król Sp. K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7542626107

7.3.3) Ulica: Strzelecka 53a

7.3.4) Miejscowość: Opole

7.3.5) Kod pocztowy: 45-525

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247230,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2024-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane