EZ.28.179.2024 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych - radiofarmaceutyki dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
450648-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-07-10
Wartość
1 745 250 PLN
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
729-23-45-599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne

Wykonawcy

1 przyznane

SYNEKTIK PHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄwarszawa, PL · lot LOT-0002
1 745 250 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.