Sukcesywna dostawa preparatów do żywienia dojelitowego.
Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00599865
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00599865/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-18 12:19
- Lokalizacja
- Siemianowice Śląskie, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77903262-4c57-4162-8eee-43c3110a0876
- Identyfikator
- 6431005873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00599865 z dnia 2024-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa preparatów do żywienia dojelitowego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272165010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 2
1.5.2.) Miejscowość: Siemianowice Śląskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@clo.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.clo.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77903262-4c57-4162-8eee-43c3110a08761.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa preparatów do żywienia dojelitowego.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77903262-4c57-4162-8eee-43c3110a0876
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00599865
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048591/31/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.29 Preparaty do żywienia dojelitowego i pozajelitowego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00597605
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: CLO/ZP/47/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 51206,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Dieta kompletna pod względem odżywczym, normokaloryczna (1,00-1,04 kcal/ml), wspomagająca leczenie ran
i odleżyn, bogatoresztkowa, oparta na białku kazeinowym i sojowym, klinicznie wolna od laktozy, z zaw. glutaminy
i argininy. Osmolarność: 310-320 mOsm/l. Pojemnik 1000 ml.
Ilość sztuk: 300
2. Dieta wysokobiałkowa, polimeryczna, oparta o cztery źródła białka, o umiarkowanej kaloryczności, bogatoresztkowa. Dedykowana pacjentom w ciężkim stanie, oparzonych, po operacjach, przy infekcjach o ciężkim przebiegu. 7,5 g białka/100 ml (serwatka, kazeina, groch, soja), energia 128 kcal/100 ml, węglowodany - 48%, tłuszcz - 26 %, zaw. średniołańcuchowe triglicerydy MCT, błonnik - 2%. Osmolarność: 270 mOsm/l. Pojemnik 500 ml.
Ilość sztuk: 1120
3. Dieta w płynie, kompletna pod względem odżywczym, normokaloryczna (1,00-1,03 kcal/ml), bogatoresztkowa, o małej zawartości węglowodanów, bezglutenowa, klinicznie wolna od laktozy. Zastosowanie: żywienie pacjentów z cukrzycą, upośledzoną tolerancją glukozy lub ograniczeniami podaży węglowodanów. Skład: białko 4,3 g/100 ml (białko sojowe), węglowodany 11,3 g/100 ml (skrobia, fruktoza; laktoza), tłuszcze 4,2 g/100 ml (kwasy tłuszczowe jednonienasycone), błonnik pokarmowy 1,5 g/100 ml oraz witaminy i składniki mineralne; wzbogacony w cholinę. Osmolarność: 300 mOsm/l. Pojemnik 1000 ml.
Ilość sztuk: 60
4. Dieta bezresztkowa, płynna, o niskiej osmolarności 240 mOsm/l. Produkt klarowny, węglowodanowy, niegazowany, izoosmotyczny, bez glutenu, bez laktozy, bez błonnika. Żywności specjalnego przeznaczenia medycznego dla pacjentów do przedoperacyjnego postępowania dietetycznego. Umożliwia podaż węglowodanów, pozwala ograniczyć głodzenie przed operacją oraz na zmniejszenie pooperacyjnej insulinooporności. Pojemnik 200 ml.
Ilość w opakowaniu: 4 sztuki.
Ilość opakowań: 100
5. Dieta wspomagająca leczenie odleżyn i ran, doustna, kompletna, bezresztkowa, hiperkaloryczna (1,24 kcal/ml), bezglutenowa, zawierająca argininę przyspieszającą gojenie ran, zwiększona zawartość przeciwutleniaczy (wit C i E, karotenoidów, cynku), zawartość białka 8,8 g /100ml, o niskiej zawartości tłuszczu - 3,5 g/100 ml, węglowodany 14,5 g/100 ml, 28 % energii z białka, 45-46 % energii z węglowodanów, 26 % energii z tłuszczy, o osmolarności min. 500 mOsm/l. Dieta w płynie 200 ml. Różne smaki: truskawkowy, waniliowy. Pojemnik 200 ml.
Ilość w opakowaniu: 4 sztuki.
Ilość opakowań: 200
4.5.3.) Główny kod CPV: 33692510-5 - Preparaty odżywiania wewnątrzjelitowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 276 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wszczął postępowanie o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym przez zamieszczenie ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych (ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00597605 z dnia 15.11.2024).Zgodnie z art. 280 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp: Od dnia zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych zamawiający zapewnia, na stronie internetowej prowadzonego postępowania, bezpłatny, pełny, bezpośredni i nieograniczony dostęp do: SWZ – w przypadkach,
o których mowa w art. 275 pkt 1 i 2 ustawy Pzp – nie krócej niż do dnia udzielenia zamówienia.
Zamawiający zamieścił SWZ na stronie https://clo.com.pl/zamowienia_klasyczne/clo-zp-47-2024/, która nie jest stroną prowadzonego postępowania. Stroną prowadzonego postępowania jest: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-77903262-4c57-4162-8eee-43c3110a0876, na której SWZ nie została udostępniona.
Z uwagi na powyższe uchybienie Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie w oparciu o art. 255 pkt 6 ustawy Pzp.
| 2024-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |