Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej kaplicy w Kwiatonowicach (Gmina Gorlice)
Gmina Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00600132
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00600132/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-18 13:13
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d227f274-199d-46e3-b0b8-52f44d81a3a2
- Identyfikator
- 7382131749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00600132 z dnia 2024-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej kaplicy w Kwiatonowicach (Gmina Gorlice)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892216
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: 183535762
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gmina.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gmina.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10171961.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej kaplicy w Kwiatonowicach (Gmina Gorlice)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d227f274-199d-46e3-b0b8-52f44d81a3a2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600132
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046792/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej kaplicy w Kwiatonowicach (Gmina Gorlice)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00594783
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych przy zabytkowej kaplicy w Kwiatonowicach.
Zakres prac budowlanych obejmuje wymianę pokrycia dachu oraz zniszczonych części więźby dachowej. Dodatkowo wymianę stolarki drzwiowej oraz posadzki wraz z warstwami podpodłogowymi, a także remont fundamentów, tynkowanie i malowanie elewacji oraz ścian wewnątrz i wymianę utwardzenia wokół obiektu.
Zakres prac:
1. Ustawienie rusztowań,
2. Demontaż istniejącego pokrycia dachu,
3. Wymiana zniszczonych elementów więźby dachowej,
4. Montaż nowego projektowanego pokrycia dachu z gontu.
5. Skucie posadzki wewnętrznej wraz z warstwami podpodłogowymi,
6. Wykonanie warstw podpodłogowych (podsypki żwirowej, belek żelbetowych, wylewki betonowej).
7. Wykonanie nowej posadzki kamiennej,
8. Rozbiórka istniejącego utwardzenia wokół budynku,
9. Wykopy,
10. Usunięcie wszystkich pozostałości korzeni drzew wokół fundamentów,
11. Wzmocnienie fundamentów
12. Zasypanie wykopów,
13. Wymiana utwardzenia wokół obiektu,
14. Wymiana drzwi wejściowych,
15. Oczyszczenie ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych, usunięcie zniszczonego, odspojonego tynku,
16. Uzupełnienie tynków oraz malowanie elewacji i ścian wewnętrznych,
17. Rozebranie rusztowań,
18. Utylizacja materiałów z rozbiórki
19. Wykonanie dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione z powodu konieczności wcześniejszego uzyskania warunków zmiany promesy z Banku Gospodarstwa Krajowego, udzielającego dofinansowanie na przedmiotową inwestycję.| 2024-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |