„Dokumentacja projektowo – kosztorysowa: Rewitalizacja centrum Miasta Sejny”
MIASTO SEJNY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00600207
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00600207/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-18 13:27
- Lokalizacja
- Sejny, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-63839a30-7b0c-4a27-82a2-e2892d573a6d
- Identyfikator
- 8442158877
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00600207 z dnia 2024-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Dokumentacja projektowo – kosztorysowa: Rewitalizacja centrum Miasta Sejny”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SEJNY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671060
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Sejny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-500
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.sejny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.sejny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9801591.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Dokumentacja projektowo – kosztorysowa: Rewitalizacja centrum Miasta Sejny”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63839a30-7b0c-4a27-82a2-e2892d573a6d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600207
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00522532/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Dokumentacja projektowo-kosztorysowa: "Rewitalizacja centrum Miasta Sejny"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00502863
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RPG.271.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie kompleksowej dokumentacji projektowo – kosztorysowej rewitalizacji centrum Miasta Sejny.
2. Obszar, którego dotyczy przedmiot zamówienia sięga od Placu Dominikańskiego do budynku Ratusza.
3. Teren objęty zamówieniem do rewitalizacji wpisany jest do wojewódzkiego rejestru zabytków, pod numerem 19 z dnia 23.02.1979 r.
4. Wykonawca musi wystąpić do Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków o zalecenia konserwatorskie dotyczące obszaru objętego przedmiotem zamówienia.
5. Dokumentacja projektowo – kosztorysowa musi obejmować:
1) inwentaryzację
2) koncepcję zagospodarowania
3) projekt nasadzeń,
4) projekt stałej organizacji ruchu,
5) wyposażenie w nowe sieci oraz instalacje m.in. grzewcze, sanitarne (w tym odwodnienie terenu), elektryczne,
6) projekt zagospodarowania terenu
7) wykonanie niezbędnych badań i ekspertyz w tym badania gruntu
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 543930,60 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: mamArchitekci Sp. zo. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1132903047
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-11| 2024-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |