Sprawowanie obsługi prawnej nad inwestycją "Budowa Centrum Edukacyjnego ŚPN wraz z ekspozycją przyrodniczą"

ŚWIĘTOKRZYSKI PARK NARODOWY Z SIEDZIBĄ W BODZENTYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00600354
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00600354/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-18 13:55
Lokalizacja
Bodzentyn, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17219e7d-b639-466b-9fb8-db7858e6d211
Identyfikator
6572905857
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnejUsługi prawniczeDoradztwo prawne i usługi informacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

GRZEGORZ JÓZEFIAKPoznań, PL · lot 0
485 850 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00600354 z dnia 2024-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sprawowanie obsługi prawnej nad inwestycją "Budowa Centrum Edukacyjnego ŚPN wraz z ekspozycją przyrodniczą"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ŚWIĘTOKRZYSKI PARK NARODOWY Z SIEDZIBĄ W BODZENTYNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260571899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Suchedniowska 4

1.5.2.) Miejscowość: Bodzentyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-010

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@swietokrzyskipn.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.swietokrzyskipn.org.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17219e7d-b639-466b-9fb8-db7858e6d211

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprawowanie obsługi prawnej nad inwestycją "Budowa Centrum Edukacyjnego ŚPN wraz z ekspozycją przyrodniczą"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17219e7d-b639-466b-9fb8-db7858e6d211

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600354

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00219628/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Sprawowanie obsługi prawnej nad projektem "Budowa Centrum Edukacyjnego ŚPN wraz z ekspozycją przyrodniczą"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492304

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AT.282.80.2024.IŻ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie obsługi prawnej nad inwestycją „Budowa Centrum Edukacyjnego ŚPN wraz z ekspozycją przyrodniczą”, realizowanej w ramach Umowy Nr FEPW.02.03-IW.01-0001/2023 współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 Priorytet. FEPW II. Energia i klimat Działanie 2.3. Bioróżnorodność, zwanej dalej „Projektem”.
Zamówienie obejmuje:
1.1. Obsługę prawną umów zawartych w wyniku postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w Projekcie, do których miała zastosowanie ustawa PZP.
1.2. Obsługę prawną postępowania oraz umowy zawartej z Wykonawcą będącej następstwem przeprowadzonego postępowania na dostawę i montaż dodatkowego wyposażenia Centrum Edukacyjnego, do którego zastosowanie będzie miała ustawa PZP.
1.3. Obsługę prawną postępowania oraz umowy zawartej z Wykonawcą będącej następstwem przeprowadzonych postępowań związanych z zaprojektowaniem i uruchomieniem ekspozycji przyrodniczej (Wystawy Stałej) Centrum Edukacyjnego, do których zastosowanie będzie miała ustawa PZP.
1.4. Obsługę formalno-prawną wszystkich pozostałych postępowań oraz umów zawartych przez Zamawiającego w związku z realizacją Projektu.
1.5. Obsługę prawną umowy o dofinansowanie i współfinansowanie Projektu w zakresie zarządzania finansowego, monitoringu i sprawozdawczości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79110000-8 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego i reprezentacji prawnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

79100000-5 - Usługi prawnicze

79140000-7 - Doradztwo prawne i usługi informacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 485850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 676500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 485850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Józefiak Kancelaria Radcy Prawnego

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 360132926

7.3.3) Ulica: Chrzanowska 15F/2

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-323

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 485850,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie realizowane w ramach Projektu Nr FEPW.02.03-IW.01-0001/2023 pn. „Budowa Centrum Edukacyjnego
Świętokrzyskiego Parku Narodowego wraz z ekspozycją przyrodniczą” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w
ramach programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 Priorytet. FEPW II. Energia i klimat Działanie 2.3. Bioróżnorodność.
2024-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi