Rewitalizacja obszarów zdegradowanych poprzez utworzenie placu miejskiego wraz ze strefą odpoczynku – dostawa i montaż małej architektury po inwentaryzacji
Gmina Poręba
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00600907
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00600907/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-18 15:42
- Lokalizacja
- Poręba, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60c1cf8a-a55b-4d9a-b340-3a5752b1d09d
- Identyfikator
- 6492301637
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Obiekty rekreacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00600907 z dnia 2024-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Rewitalizacja obszarów zdegradowanych poprzez utworzenie placu miejskiego wraz ze strefą odpoczynku – dostawa i montaż małej architektury po inwentaryzacji
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poręba
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258894
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Poręba
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-480
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sod@umporeba.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umporeba.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60c1cf8a-a55b-4d9a-b340-3a5752b1d09d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rewitalizacja obszarów zdegradowanych poprzez utworzenie placu miejskiego wraz ze strefą odpoczynku – dostawa i montaż małej architektury po inwentaryzacji2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60c1cf8a-a55b-4d9a-b340-3a5752b1d09d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600907
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00055146/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Rewitalizacja obszarów zdegradowanych poprzez utworzenie placu miejskiego wraz ze strefą odpoczynku – dostawa i montaż małej architektury po inwentaryzacji
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00545981
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: rewitalizacja obszarów zdegradowanych poprzez utworzenie placu miejskiego wraz ze strefą odpoczynku – dostawa i montaż małej architektury po inwentaryzacji.
2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia został zawarty w przedmiarze robót w załączniku nr 6 do SWZ, a zakres robót określa: dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferowane przez Wykonawców kwoty przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |