Wymiana oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miastkowo
Gmina Miastkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00601103
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00601103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-18 20:07
- Lokalizacja
- Miastkowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cd837762-2dfa-42fe-b3a2-761fe01bfd5d
- Identyfikator
- 7182095960
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601103 z dnia 2024-11-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miastkowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miastkowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669950
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łomżyńska 32
1.5.2.) Miejscowość: Miastkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-413
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 86 271 48 78
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@miastkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.miastkowo.pl/bip/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cd837762-2dfa-42fe-b3a2-761fe01bfd5d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miastkowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd837762-2dfa-42fe-b3a2-761fe01bfd5d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00072665/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Wymiana oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miastkowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00493398
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGN.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 663457,26 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wymiana opraw oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Miastkowo w ramach Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostawę i wymianę 495 sztuk opraw drogowych na oprawy drogowe typu LED. Wymaga się aby oprawy drogowe wyposażone były w sterownik zdalnego sterowania oprawą. Oprawa musi posiadać aktualny certyfikat akredytowanego ośrodka badawczego potwierdzający wykonanie wyrobu zgodnie z Normami zharmonizowanymi z Dyrektywą LVD (PN-EN 60598-1/PN-EN 60598-2-3) oraz zachowanie reżimów produkcji i jej powtarzalności, zgodnie z Typem 5 wg ISO/IEC 17067 – certyfikat ENEC. Oprawa musi posiadać aktualny certyfikat akredytowanego ośrodka badawczego potwierdzający wiarygodność podawanych przez producenta parametrów funkcjonalnych deklarowanych w momencie wprowadzenia wyrobu do obrotu, takich jak: napięcie zasilania, klasa ochronności elektrycznej, pobierana moc, skuteczność świetlna, temperatura barwowa, strumień świetlny – certyfikat ENEC+. Sterowniki opraw, w które będą wyposażone nowe oprawy, będą podłączone do standardowego złącza ZHAGA book 18 (zgodnie z Zhaga-D4i), aby były fizycznie wymienne z modelami innych dostawców. Oprawy muszą być podłączone za pomocą kostki.
Wszystkie montowane oprawy powinny być tego samego typu (ta sama rodzina lamp) i tego samego producenta oraz tej samej serii produkcyjnej. Oprawy powinny być wyprodukowane w kraju Unii Europejskiej lub dopuszczone do użycia na terenie Unii Europejskiej.
W trakcie realizacji zamówienia zastosowanie zamienników może odbyć się wyłącznie po uzyskaniu pozytywnej opinii projektanta.
Sterowanie powinno umożliwiać regulację strumienia świetlnego w grupach lamp wskazanych przez Zamawiającego, w poszczególnych lokalizacjach (miejscowościach). Wykonawca podczas montażu opraw ustawi wskazany przez Zamawiającego strumień świetlny lamp (procent strumienia znamionowego) w poszczególnych obszarach (grupach). W terminie do 2 miesięcy od odbioru instalacji Wykonawca jest zobowiązany do wykonania wskazanej przez Zamawiającego korekty mocy strumienia świetlnego i ustawienia nachylenia opraw. Dla poszczególnych grup zamontowanych opraw należy zapewnić możliwość ustawienia 3-4 poziomów natężenia światła. Wykonanie pomiarów mocy zainstalowanej oraz cos φ dla wszystkich zmodernizowanych obwodów oświetlenia, potwierdzających deklarowany współczynnik mocy opraw oświetleniowych oraz minimum 50 % redukcje mocy zainstalowanej. Wskazane jest zastosowanie systemu płynnego włączania oświetlenia. Zamówienie obejmuje również utylizację opraw i innych zdemontowanych materiałów, pokrycie kosztów związanych z realizacją inwestycji, w szczególności kosztów związanych z dodatkowymi uzgodnieniami, dokonanie wszelkich dodatkowych uzgodnień i zgód wymaganych na etapie wykonawstwa robót i poniesienie kosztów z tym związanych
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w dokumentacji projektowej (załącznik nr 1).
4.5.3.) Główny kod CPV: 31500000-1 - Urządzenia oświetleniowe i lampy elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych
50232000-0 - Usługi w zakresie konserwacji publicznych instalacji oświetleniowych i sygnalizatorów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 781691,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 947464,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 781691,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kurpiewski"
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7180050829
7.3.3) Ulica: Strusia 9
7.3.4) Miejscowość: Łomża
7.3.5) Kod pocztowy: 18-400
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 781691,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 59 dni
| 2024-11-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |