"Remont i modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Iwanowice" - z podziałem na 3 części

Gmina Iwanowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00601105
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00601105/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-18 20:09
Lokalizacja
Iwanowice Włościańskie, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-769a8b9a-1d30-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
6821634453
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

Wykonawcy

3 przyznane

WANTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTokarnia, PL · lot 0
376 675,71 PLN
'BOLTECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBukowno, PL · lot 1
271 700,96 PLN
'BOLTECH' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBukowno, PL · lot 2
310 293,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601105 z dnia 2024-11-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Remont i modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Iwanowice" - z podziałem na 3 części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Iwanowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ojcowska 11

1.5.2.) Miejscowość: Iwanowice Włościańskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-095

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@iwanowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.iwanowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-769a8b9a-1d30-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Remont i modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Iwanowice" - z podziałem na 3 części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-769a8b9a-1d30-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601105

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00099647/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont dróg gminnych publicznych na terenie Gminy Iwanowice

1.1.5 Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych na terneie gminy Iwanowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00346071

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.1.7.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 779406,95 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont drogi gminnej nr 600129K (ul. Magnoliowa), obręb Celiny, gm. Iwanowice oraz Remont drogi gminnej nr 600114K (ul. Jana Pawła II), obręb Iwanowice Włościańskie, gm. Iwanowice na który składa się następujący zakres robót:

a) Remont drogi gminnej nr 600129K (ul. Magnoliowa) w km 0 – 0+385 na dz. ewid. nr 735/1 i 733/1, obręb Celiny, gm. Iwanowice polegający m. in. na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych, zbieraniu poboczy, wymianie warstw bitumicznych jezdni, robót wykończeniowych związanych z ułożeniem masy bitumicznej na połączeniu zjazdów, włączeń i skrzyżowań z nową nawierzchnią jezdni, odtworzeniu utwardzonych poboczy wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem oraz modernizacji oświetlenia ulicznego polegającej na wymianie 5 szt. opraw oświetlenia ulicznego na nowe oprawy LED oraz montażu tablicy informacyjnej o finansowaniu robót w obrębie pasa drogowego drogi gminnej.

b) Remont drogi gminnej nr 600114K (ul. Jana Pawła II) w km 0+160 – 0+330 na dz. ewid. nr 770, obręb Iwanowice Włościańskie, gm. Iwanowice polegający m. in. na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych, zbieraniu poboczy, wymianie warstw bitumicznych jezdni, robót wykończeniowych związanych z ułożeniem masy bitumicznej na połączeniu zjazdów, włączeń i skrzyżowań z nową nawierzchnią jezdni, odtworzeniu utwardzonych poboczy wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem oraz modernizacji oświetlenia ulicznego polegającej na wymianie 4 szt. opraw oświetlenia ulicznego na nowe oprawy LED oraz montażu tablicy informacyjnej o finansowaniu robót w obrębie pasa drogowego drogi gminnej.

c) Remont drogi gminnej nr 600114K (ul. Jana Pawła II) w km 0+105 – 0+160 na dz. ewid. nr 770 i 769/2, obręb Iwanowice Włościańskie, gm. Iwanowice polegający m. in. na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych, zbieraniu poboczy, wymianie warstw bitumicznych jezdni, robót wykończeniowych związanych z ułożeniem masy bitumicznej na połączeniu zjazdów, włączeń i skrzyżowań z nową nawierzchnią jezdni, odtworzeniu utwardzonych poboczy wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 376675,71 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w miejscowościach Grzegorzowice Małe i Lesieniec na którą składa się następujący zakres robót:
a) Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych na działkach nr 81/5 i 221 w miejscowości Grzegorzowice Małe oraz 482, w miejscowości Lesieniec w km. 0 – 0+220 polegająca m. in. na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych (korytowanie), wykonaniu nowej pełnej podbudowy tłuczniowej i wykonaniu nowych odcinków asfaltowych
b) Przebudowa drogi wewnętrznej dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 490 w miejscowości Lesieniec w km. 0+151 – 0+411 polegająca m. in. na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych (korytowanie), wykonaniu nowej pełnej podbudowy tłuczniowej i wykonaniu nowych odcinków asfaltowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 271700,96 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont dróg gminnych w miejscowościach Narama, Maszków i Iwanowice Włościańskie na który składa się następujący zakres robót:
a) Remont ul. Jodłowej w miejscowości Narama w km. w km 0 – 0+420 polegający m. in na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych, zbieraniu poboczy, wymianie warstw bitumicznych jezdni, robót wykończeniowych związanych z ułożeniem masy bitumicznej na połączeniu zjazdów, włączeń i skrzyżowań z nową nawierzchnią jezdni, odtworzeniu utwardzonych poboczy wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem.
b) Remont ul. Zamkowej w miejscowości Iwanowice Włościańskie w km. w km 0 – 0+150 polegający m. in na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych, zbieraniu poboczy, wymianie warstw bitumicznych jezdni, robót wykończeniowych związanych z ułożeniem masy bitumicznej na połączeniu zjazdów, włączeń i skrzyżowań z nową nawierzchnią jezdni, odtworzeniu utwardzonych poboczy wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem.
c) Remont ul. Na Kamieniec w miejscowości Maszków w km. w km 0 + 970 – 1+270 polegający m. in na wykonaniu niezbędnych robót ziemnych, zbieraniu poboczy, wymianie warstw bitumicznych jezdni, robót wykończeniowych związanych z ułożeniem masy bitumicznej na połączeniu zjazdów, włączeń i skrzyżowań z nową nawierzchnią jezdni, odtworzeniu utwardzonych poboczy wraz z ich powierzchniowym utrwaleniem.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.) Wartość części: 310293,88 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 376675,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383093,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 376675,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WANTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6812060426

7.3.3) Ulica: Tokarnia 35

7.3.4) Miejscowość: Tokarnia

7.3.5) Kod pocztowy: 32-436

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 376675,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 271700,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 305817,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 271700,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "BOLTECH" Sp. z o.o.,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371844563

7.3.3) Ulica: Kolejowa 37

7.3.4) Miejscowość: Bukowno

7.3.5) Kod pocztowy: 32-332

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 271700,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 310293,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 336441,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 310293,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BOLTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6371844563

7.3.3) Ulica: Kolejowa

7.3.4) Miejscowość: Bukowno

7.3.5) Kod pocztowy: 32-332

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 310293,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2024-11-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane