Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej przebudowy i rozbudowy drogi powiatowej 2701W w gm. Wiązowna

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00601199
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00601199/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-19 07:38
Lokalizacja
Karczew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3612c5f1-297f-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
5321648374
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ BIAŁOSZEWSKIOstrołęka, PL · lot 0
369 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601199 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej przebudowy i rozbudowy drogi powiatowej 2701W w gm. Wiązowna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W OTWOCKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014848593

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Bohaterów Westerplatte 36

1.5.2.) Miejscowość: Karczew

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-480

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdp@powiat-otwocki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdpotwock.eb2b.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdpotwock.eb2b.com.pl/edit-auction.html/437329?count-issue=1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowo kosztorysowej przebudowy i rozbudowy drogi powiatowej 2701W w gm. Wiązowna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3612c5f1-297f-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601199

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365812

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP/P-12/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 300000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opis przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy i rozbudowy drogi
powiatowej 2701W w gm. Wiązowna.
2) Wyznacza się następujące etapy:
a) Etap 1 Przebudowa drogi powiatowej,
b) Etap 2 Rozbudowa drogi powiatowej.
2. Dane dla etapu 1:
1) Na odcinku od skrzyżowania z ul. Spacerową dz. ew. 214/2 o. 5 Duchnów do dz. ew. 345/2 o. 5 Duchnów zaprojektować
przebudowę drogi mieszczącą się w istniejącym pasie drogowym – odcinek ok. 265 m.
2) W ramach przebudowy należy przewidzieć :
a) wykonanie nowej konstrukcji nawierzchni jezdni o nawierzchni asfaltobetonowej spełniającej wymagania min. dla KR3,
b) wykonaniu nowej nawierzchni chodnika,
c) wykonaniu zjazdów indywidualnych oraz publicznych ,
d) w miejscu gdzie nie występuje ciąg pieszy zaprojektować pobocze z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie,
e) wykonaniu skutecznego systemu odwodnienia, w tym wyprofilowaniu oraz w razie potrzeby umocnieniu rowów
chłonnych,
f) przewidzieć wymianę oraz wykonanie przepustów pod zjazdami o średnicy min. 500 oraz wykonaniu umocnień wlotów i
wylotów przepustów,
g) opracowaniu projektu Stałej Organizacji Ruchu wraz z jego zatwierdzeniem,
h) opracowaniu projektów branżowych, w szczególności usunięcia kolizji wraz z ich uzgodnieniem oraz zatwierdzeniem
przez właściwych gestorów sieci,
i) dla elementów infrastruktury podziemnej zlokalizowanych w jezdni przewidzieć zastosowanie pierścieni odciążających,
j) sprawdzenie występujących warunków wodno-gruntowych,
k) w miejscach gdzie występują przejścia przez jezdnię zaprojektować doświetlone przejścia. doświetlenie istniejących oraz
nowoprojektowanych przejść dla pieszych biorąc pod uwagę, iż muszą być wykonane zgodnie z zgodnie z rozporządzeniem
Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny
odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie i Wytycznymi projektowania infrastruktury dla pieszych. Część 3:
Projektowanie przejść dla pieszych (WR-D-41-3), dostępnymi na stronie internetowej Ministerstwa Infrastruktury pod
adresem https://www.gov.pl/web/infrastruktura/wr-d
4. Dane dla etapu 2:
1) Na odcinku od dz. ew. 345/2 o. 5 Duchnów do dz. ew. 407/2 o 3 Boryszew poprzez ul. Leśny Zakątek, Góry Warszawskie
zaprojektować rozbudowę drogi – odcinek ok. 2 226 m
2) W ramach rozbudowy należy przewidzieć:
a) wykonanie pełnej konstrukcji nawierzchni jezdni o nawierzchni asfaltobetonowej spełniającej wymagania min. dla KR3.
Na odcinku przechodzącym przez las oraz tereny piaszczyste Zamawiający rekomenduje wykonanie drogi w nasypie przy
równoczesnym zastosowaniu rozwiązań zapewniających trwałość drogi i nasyp –tj. wykonanie materacy z kruszyw w
geowłókninie separacyjno-filtracyjnej lub geokraty lub inne . Konieczność zapewnienie przejezdności dla pojazdów
ciężarowych z przyczepami– dojazd do terenów inwestycyjnych
b) na całej długości rozbudowanego odcinka drogi należy zaprojektować drogę dla rowerów i pieszych o nawierzchni
wykonanej z asfaltobetonu lub oddzielnie drogi dla rowerów i drogi dla pieszych przy czym nawierzchnia drogi dla rowerów
musi być wykonana z asfaltobetonu
c) wymianę wszystkich przepustów obecnie występujących pod drogą oraz w razie potrzeby zaprojektowaniu nowych wraz z
wykonaniem ich umocnień. Średnica przepustu nie może być mniejsza niż 500mm.
d) wykonanie pobocza z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie
e) opracowaniu projektu Stałej Organizacji Ruchu
f) opracowaniu mapy podziałowej
g) zapewnienie dostępności do terenów przyległych do drogi
h) wykonanie zjazdów indywidualnych oraz zjazdów publicznych – do istniejącej zabudowy oraz umożliwiających obsługę
nieruchomości przyległych. W przypadku wystąpienia lub projektowania rowów należy pod zjazdami przewidzieć przepusty
o średnicy min. 500.
i) wykonanie odwodnienia drogi oraz nie naruszenia występujących stosunków wodnych. Zamawiający rekomenduje
wykonanie umocnionych rowów odparowujących lub zbiorników odparowywujących.
j) opracowaniu projektów branżowych, w szczególności usunięcia kolizji wraz z ich uzgodnieniem oraz zatwierdzeniem
przez właściwych gestorów sieci
k) dla elementów infrastruktury podziemnej zlokalizowanych w jezdni przewidzieć zastosowanie pierścieni odciążających
l) sprawdzenie występujących warunków wodno-gruntowych
m) doświetlenie istniejących oraz nowoprojektowanych przejść dla pieszych biorąc pod uwagę, iż muszą być wykonane
zgodnie z zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z dnia 2 marca 1999 r. w sprawie
warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie i Wytycznymi projektowania
infrastruktury dla pieszych. Część 3: Projektowanie przejść dla pieszych (WR-D-41-3), dostępnymi na stronie internetowej
Ministerstwa Infrastruktury pod adresem https://www.gov.pl/web/infrastruktura/wr-d

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 369000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1028280,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 369000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROMACC Maciej Białoszewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582100765

7.3.3) Ulica: Goworowska 31A/5

7.3.4) Miejscowość: Ostrołęka

7.3.5) Kod pocztowy: 07-410

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 369000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20
2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi