RDW w Hrubieszowie. Usługi renowacji rowów

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00601217
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00601217/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-19 07:50
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-15846ff3-2432-4ea1-9e2b-8d7107c3717f
Identyfikator
7122904545
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Mechaniczne usługi inżynieryjne

Wykonawcy

2 przyznane

ELŻBIETA ŻMUDZIAKJabłonna Majątek, PL · lot 0
55 217,16 PLN
ELŻBIETA ŻMUDZIAKJabłonna Majątek, PL · lot 1
14 328,27 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601217 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
RDW w Hrubieszowie. Usługi renowacji rowów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019170

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohdana Dobrzańskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-262

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 6962093

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.hrubieszow@zdw.lublin

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

postępowania https://zdw-lublin.logintrade.net/zapytania_email,179856,6d60099279542abb11c9e1a748ec4a77.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samorządowa jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administracja drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

RDW w Hrubieszowie. Usługi renowacji rowów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15846ff3-2432-4ea1-9e2b-8d7107c3717f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601217

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00069572/41/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.22 RDW w Hrubieszowie. Usługi renowacji rowów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562432

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: R3.ST.372.34.2024.rp

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 995875,23 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 43714,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odtworzenie rowów przy drodze wojewódzkiej nr 816 (zadanie nr 1) wykonywane mechanicznie (łącznie z wyprofilowaniem
skarp) w gruntach kat. III wraz ze ścinką zawyżonych i uzupełnieniem zaniżonych poboczy o śr. szerokości 1,5 m i śr. grub.
0,20 m z odwozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie nadmiaru urobku samochodami samowyładowczymi (z
pominięciem zjazdów- wlot i wylot przepustu pod zjazdem należy oczyścić z naniesionej podczas kopania ziemi) zgodnie z
lokalizacjami podanymi w przedmiarze usług. Ponadto należy wykonać czynności przygotowawcze tj. usunięcie z pobocza
drogi urządzeń bezpieczeństwa ruchu bądź innych elementów, których usunięcie czasowe nie spowoduje zagrożenia dla
bezpieczeństwa ruchu drogowego (tj. pachołków, słupków kilometrowych, hektometrowych itp.) oraz ich ponowne
ustawienie po wykonaniu usługi.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w załączonym do SWZ dla każdego z zadań przedmiarze robót i kosztorysach
ofertowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71333000-1 - Mechaniczne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 37360,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odtworzenie rowów przy drodze wojewódzkiej nr 850 (zadanie nr 2) wykonywane mechanicznie (łącznie z wyprofilowaniem
skarp) w gruntach kat. III wraz ze ścinką zawyżonych i uzupełnieniem zaniżonych poboczy o śr. szerokości 1,5 m i śr. grub.
0,20 m z odwozem i zagospodarowaniem we własnym zakresie nadmiaru urobku samochodami samowyładowczymi (z
pominięciem zjazdów- wlot i wylot przepustu pod zjazdem należy oczyścić z naniesionej podczas kopania ziemi) zgodnie z
lokalizacjami podanymi w przedmiarze usług. Ponadto należy wykonać czynności przygotowawcze tj. usunięcie z pobocza
drogi urządzeń bezpieczeństwa ruchu bądź innych elementów, których usunięcie czasowe nie spowoduje zagrożenia dla
bezpieczeństwa ruchu drogowego (tj. pachołków, słupków kilometrowych, hektometrowych itp.) oraz ich ponowne
ustawienie po wykonaniu usługi.
Szczegółowy zakres zamówienia zawarty jest w załączonym do SWZ dla każdego z zadań przedmiarze robót i kosztorysach
ofertowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71333000-1 - Mechaniczne usługi inżynieryjne

4.5.5.) Wartość części: 6354,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55217,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55217,16 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55217,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Żmudziak Elżbieta Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "TAWEXIM"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 060050959

7.3.3) Ulica: Jabłonna Druga 81A

7.3.4) Miejscowość: Jabłonna-Majątek

7.3.5) Kod pocztowy: 23-114

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55217,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-13

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 14328,27 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14328,27 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 14328,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Żmudziak Elżbieta Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "TAWEXIM"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 060050959

7.3.3) Ulica: Jabłonna Druga 81A

7.3.4) Miejscowość: Jabłonna-Majątek

7.3.5) Kod pocztowy: 23-114

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 14328,27 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-13

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi