„Remont nawierzchni dróg gminnych w Gminie Gierałtowice” – etap 3
GMINA GIERAŁTOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00601234
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00601234/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-19 07:57
- Lokalizacja
- Gierałtowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c87ad528-16dc-42f7-94b6-0ad13feb1f1a
- Identyfikator
- 9691606909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601234 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont nawierzchni dróg gminnych w Gminie Gierałtowice” – etap 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GIERAŁTOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257848
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Księdza Roboty 48
1.5.2.) Miejscowość: Gierałtowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-186
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 30 11 340, 32 30 11 350
1.5.8.) Numer faksu: 32 30 11 341
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@gieraltowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gieraltowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gieraltowice.ezamawiajacy.pl/pn/gieraltowice/demand/notice/publicpzp/current/list?USER_MENU_HOVER=publicpzpCurrentNoticePublicList1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont nawierzchni dróg gminnych w Gminie Gierałtowice” – etap 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c87ad528-16dc-42f7-94b6-0ad13feb1f1a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601234
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016394/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 „Remont nawierzchni dróg gminnych w Gminie Gierałtowice” – etap 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00530301
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/13/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 210210,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie: „Remontu nawierzchni dróg gminnych w Gminie Gierałtowice” – etap 3 obejmującego wykonanie remontu następujących odcinków dróg:
a Remont nawierzchni łącznika ulic Szkolnej i Topolowej w Chudowie – odcinek o długości 342 mb - obejmujący swoim zakresem wykonanie profilowania istniejącej nawierzchni z kruszywa, wykonanie skropienia międzywarstwowego emulsją asfaltową, wykonanie warstwy ścieralnej gr 5 cm, wykonanie poboczy z kruszywa gr 5 cm oraz wykonanie niezbędnych robót towarzyszących,
b Remont nawierzchni ul Górniczej w Chudowie – odcinek o długości 68 mb - obejmujący swoim zakresem wykonanie rozbiórki istniejącej nawierzchni z betonu asfaltowego gr. 5 cm wykonanie wyrównania betonem asfaltowym, wykonanie skropienia międzywarstwowego emulsją asfaltową, wykonanie warstwy ścieralnej gr 5 cm, wykonanie poboczy z kruszywa gr 5 cm oraz wykonanie niezbędnych robót towarzyszących,
c Remont nawierzchni ul Brzeg w Przyszowicach – odcinek o długości 54 mb - obejmujący swoim zakresem wykonanie rozbiórki istniejącej nawierzchni z betonu asfaltowego gr. 5 cm, rozbiórkę istniejącej nawierzchni z kostki betonowej, wykonanie wyrównania betonem asfaltowym, oczyszczenie istniejącej nawierzchni, wykonanie wpustu ulicznego wraz z przykanalikiem ø 200 mm, wykonanie warstwy ścieralnej gr 5 cm oraz wykonanie niezbędnych robót towarzyszących.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera załączona uproszczona dokumentacja projektowa (opis i plan sytuacyjny, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót) stanowiące Załącznik nr 11 do SWZ oraz Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 9 do SWZ.
3. Wymagania związane z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wskazane przez zamawiającego czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 z późn. zm.) obejmują następujące rodzaje czynności:
1) Ze względu na specyfikę zamówienia Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę osób wykonywujących czynności związane z realizacją robót drogowych.
4. Szczegółowe wymagania dotyczące realizacji oraz egzekwowania wymogu zatrudnienia na podstawie stosunku pracy zostały określone we wzorze umowy (Załącznik nr 6 do SWZ ) oraz Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym ( Załącznik nr 9 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217051,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 279928,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217051,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 631-227-19-18
7.3.3) Ulica: Na Bytomką 1
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217051,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-11-12 do 2024-12-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |