Przetarg nieograniczony - art. 132 Ustawy Prawo zamówień publicznych
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 511013-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-08-05
- Wartość
- 14 911,74 PLN
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
15 przyznanych
NEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0001
1468,8 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0001
1468,8 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0002
1217,64 PLNURTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0002
1217,64 PLNTramco Sp. z o.o.Płochocin, PL · lot LOT-0002
1217,64 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0002
1217,64 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0003
760 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0003
760 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0004
5565,15 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0004
5565,15 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0004
5565,15 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0005
7042,07 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0005
7042,07 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0006
1135,6 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0006
1135,6 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.