Przetarg nieograniczony - art. 132 Ustawy Prawo zamówień publicznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
511814-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-08-05
Wartość
1391 PLN
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

2 przyznane

TRAMCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPłochocin, PL · lot LOT-0001
1539,2 PLN
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0001
1539,2 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.