Przetarg nieograniczony - art. 132 Ustawy Prawo zamówień publicznych

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
512772-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-08-05
Wartość
37 045,5 PLN
Lokalizacja
Chęciny, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9591289964
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty farmaceutyczne

Wykonawcy

8 przyznanych

SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0001
5876,4 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
5876,4 PLN
Tramco Sp. z o.o.Płochocin, PL · lot LOT-0001
5876,4 PLN
SALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0002
32 524,8 PLN
'FRESENIUS KABI POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0002
32 524,8 PLN
OSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGdańsk, PL · lot LOT-0002
32 524,8 PLN
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0002
32 524,8 PLN
NEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0002
32 524,8 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.