Przetarg nieograniczony - art. 132 Ustawy Prawo zamówień publicznych
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 513809-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-08-06
- Wartość
- 2272,18 PLN
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
5 przyznanych
URTICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
2473,48 PLNTramco Sp. z o.o.Płochocin, PL · lot LOT-0001
2473,48 PLNSALUS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL · lot LOT-0001
2473,48 PLNNEUCA SPÓŁKA AKCYJNAToruń, PL · lot LOT-0001
2473,48 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot LOT-0001
2473,48 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.