Dostawa oleju napędowego i benzyny”(19.2024
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.ŚW.JANA PAWŁA II W KRASNYMSTAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00601410
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00601410/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-19 08:44
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b8c93bf-c5ff-4d8b-9ac9-bb8687c04594
- Identyfikator
- 5641302766
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601410 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa oleju napędowego i benzyny”(19.2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ IM.ŚW.JANA PAWŁA II W KRASNYMSTAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000654598
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kwiatowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@dpskrasnystaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: dps-krasnystaw.bipstrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4b8c93bf-c5ff-4d8b-9ac9-bb8687c045941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
powiatowa jednostka organizacyjna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju napędowego i benzyny”(19.20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b8c93bf-c5ff-4d8b-9ac9-bb8687c04594
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601410
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00053227/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.7 Dostawa paliw płynnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00515124
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.II.261.19.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 78998,23 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia „Dostawa oleju napędowego i benzyny” jest dostawa oleju napędowego
na potrzeby tankowania pojazdów DPS oraz dostawa benzyny 95-oktanowej na potrzeby tankowania pojazdu i sprzętu mechanicznego należącego do DPS. Dostawa oleju napędowego i benzyny odbywać się będzie poprzez tankowanie pojazdów. Dostawa benzyny na potrzeby sprzętu odbywać się będzie poprzez tankowanie kanistrów do tego celu przeznaczonych. Szacunkowe ilości paliw na okres 12 miesięcy: 10100 litrów oleju napędowego; 2600 litrów benzyny 95. Paliwa powinny odpowiadać wymaganiom jakościowym określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (t. j. Dz. U. 2023 poz.1314) oraz normom: PN-EN 228:2013-04; PN-EN 590:2013-12
Tankowanie odbywać się będzie bezgotówkowo. Dopuszczalna jest możliwość stosowania mikroprocesorowych kart paliwowych do kontrolowania i monitorowania dokonywanych transakcji. Każdorazowe tankowanie potwierdzone będzie ponadto stosownym dokumentem (np.: WZ, Dowód Sprzedaży, wydruk z terminala, pokwitowanie) uwzględniającym ilość oraz wartość lub cenę tankowanego paliwa. Rozliczenie następować będzie poprzez wystawienie faktury zbiorczej za okresy od 1 do 15 dnia miesiąca oraz od 16 do ostatniego dnia miesiąca. Data sprzedaży jest to ostatni dzień danego okresu rozliczeniowego. Płatność przelewem w terminie 21 dni od daty wystawienia faktury. Tankowania odbywać się będą na stacji paliw pracującej całodobowo, przez wszystkie dni tygodnia, zlokalizowanej w odległości maksymalnie 8 kilometrów od siedziby Zamawiającego (Krasnystaw, ul. Kwiatowa 1).
CPV: 09134100-8 olej napędowy;
09132100-4 benzyna bezołowiowa
Zamawiający zastrzega sobie możliwość kontroli dostaw w niezależnym laboratorium, na koszt wykonawcy, pod kontem zgodności zawartości, składu i jakości dostarczanych paliw,
z wymaganymi normami, w szczególności z Polską Normą.
Opis przedmiotu zamówienia określa wymagania jakościowe produktów, składających się na przedmiot zamówienia, o których mowa w Art. 246 ust. 2 ustawy Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09134100-8 - Olej napędowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09132100-4 - Benzyna bezołowiowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73065,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 75311,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73065,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Exoil Paliwa Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5632423329
7.3.3) Ulica: Okszowska 27
7.3.4) Miejscowość: Chełm
7.3.5) Kod pocztowy: 22-100
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73065,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |