Świadczona na potrzeby Uniwersytetu Szczecińskiego asysta techniczna (wsparcia) do systemu Egeria Edukacja firmy COMARCH S.A., w zakresie modułu programy studiów (kształcenie).

Uniwersytet Szczeciński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00601432
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00601432/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-19 08:50
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d9c8d6e-1f44-42c8-a51c-0a3b786f01bf
Identyfikator
8510208005
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie wsparcia systemu

Wykonawcy

1 przyznane

COMARCH SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot 0
164 512,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601432 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczona na potrzeby Uniwersytetu Szczecińskiego asysta techniczna (wsparcia) do systemu Egeria Edukacja firmy COMARCH S.A., w zakresie modułu programy studiów (kształcenie).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Szczeciński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001208777

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Papieża Jana Pawła II nr 22A

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-453

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@usz.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://usz.edu.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczona na potrzeby Uniwersytetu Szczecińskiego asysta techniczna (wsparcia) do systemu Egeria Edukacja firmy COMARCH S.A., w zakresie modułu programy studiów (kształcenie).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d9c8d6e-1f44-42c8-a51c-0a3b786f01bf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601432

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00412455/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

2.3.2 systemy informatyczne i usługi asysty technicznej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00560333

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy.
Wykonawca Comarch S.A. jest wyłącznym producentem na terytorium Polski oprogramowania Comarch Egeria Edukacja. Comarch S.A. przysługują całościowe, wyłączne prawa majątkowe do oprogramowania. Comarch S.A. przysługuje wyłączne prawo do udzielania licencji na oprogramowanie. Przysługuje jej wyłączne prawo do modyfikacji i jakichkolwiek ingerencji w kod źródłowy oprogramowania, jak i integracji oprogramowania.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A-ZP.381.59.2024.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 133750 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie rocznej asysty technicznej (lub do wykorzystania 50 osobodni) do systemu Egeria Edukacja w zakresie modułu tworzenia programów studiów

4.5.3.) Główny kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Comarch S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770065406

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 164512,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi