Wykonanie Portalu informacyjnego promującego ideę uczenia się przez całe życie wraz z obsługą i utrzymaniem domeny
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00601512
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00601512/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-19 09:08
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82455316-11c3-4852-a0f4-ca2ac5d8fea5
- Identyfikator
- 7542663278
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601512 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie Portalu informacyjnego promującego ideę uczenia się przez całe życie wraz z obsługą i utrzymaniem domeny
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU
1.3.) Oddział zamawiającego: Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531655508
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Głogowska 25C
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-315
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: (77) 44 16 701
1.5.8.) Numer faksu: (77) 44 16 702
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wup@wup.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wupopole.praca.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-82455316-11c3-4852-a0f4-ca2ac5d8fea51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie Portalu informacyjnego promującego ideę uczenia się przez całe życie wraz z obsługą i utrzymaniem domeny2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82455316-11c3-4852-a0f4-ca2ac5d8fea5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601512
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048675/27/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.2 Portal internetowy LLL i doradztwa zawodowego wraz z obsługą i utrzymaniem domeny
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt "Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie" w ramach naboru pt. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495164
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NO.3317.34.2024.PW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na:
1) zaprojektowaniu, budowie, wdrożeniu portalu informacyjnego (zwanego dalej „Portalem”) z systemem zarządzania treścią, wraz z wykonaniem zawartości startowej i uzupełnieniem contentu w oparciu o koncepcję graficzną wypracowaną z Zamawiającym zawierającą stworzone przez Wykonawcę hasło i grafikę/Key Visual dla projektu KPO;
2) obsługi Portalu z nadzorem nad poprawnością działania i bieżącym uzupełnianiem treści oraz rozbudową o moduły;
3) utrzymaniu domeny, usługi hostingowej i przestrzeni dyskowej w ramach projektu KPO „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie” (zwanego dalej „Projektem KPO”) od zawarcia umowy do końca trwania projektu, tj. do dnia 30.06.2026 r.
2. Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ, zwany dalej OPZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48224000-4 - Pakiety oprogramowania do edycji stron WWW
72212224-5 - Usługi opracowywania oprogramowania do edycji stron WWW
72413000-8 - Usługi w zakresie projektowania stron WWW
72415000-2 - Usługi hostingowe dla stron WWW
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 16
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 7
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135164,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 459140,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135164,7 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: nFinity.pl so.zo.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992651436
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135164,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-06-30| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |