Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik - 2012 w Maniowach
Gmina Czorsztyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00601715
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00601715/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-19 09:50
- Lokalizacja
- Maniowy, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a485e3dd-12f7-4d29-8110-83111c9f67cb
- Identyfikator
- 7352851410
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00601715 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik - 2012 w Maniowach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czorsztyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892179
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gorczańska 3
1.5.2.) Miejscowość: Maniowy
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-436
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: 182750070/71
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@czorsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czorsztyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/ug_czorsztyn/aukcje1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kompleksu sportowego Moje Boisko Orlik - 2012 w Maniowach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a485e3dd-12f7-4d29-8110-83111c9f67cb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00601715
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035114/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko Orlik 2012" w Maniowach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00573246
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 696440,46 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie polega na remoncie istniejącego kompleksu sportowego Moje Boisko – Orlik 2012 w miejscowości Maniowy.
W ramach zadania do wykonania jest następujący zakres prac:
1) Wymiany nawierzchni boiska do piłki nożnej ze sztucznej trawy zasypowej na nawierzchnię ze sztucznej trawy IV generacji bez zasypowej o następujących parametrach:
- rodzaj włókna: 100% polietylenowe, monofilamentowe. W jednym pęczku minimum dwa różne rodzaje włókien: monofilowe proste oraz monofilowe teksturyzowane: włókno A
– proste, monofilowe, polietylenowe o grubości 360 mikronów, włókno B
– teksturyzowane (kręcone), polietylenowe o grubości włókna 320 mikronów
- ilość pęczków: min 23 000 szt/m2 ,
- ilość włókien: min 650 000 szt /m2 ,
- podkład lateksowy lub poliuretanowy,
- wysokość włókna ponad podkładem: 30-35mm,
- masa nawierzchni: min 4000 g/m2 ,
- masa włókien: min 2800 g/m2 ,
- wyrywanie pęczka trawy: min 66N,
- wytrzymałość łączenia klejonego: min 120N/100mm,
- dtex całkowity: min 20 000,
- przepuszczalność wody przez system: min 1600mm/h,
- sposób produkcji: tuftowanie,
- shock pad: mata prefabrykowana o grubości min. 10mm,
- zalecamy zasyp piaskiem kwarcowym suszonym dla balastu ok. 8-12 kg/m2.,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiły okoliczności powodujące znaczną zmianę zakresu zamówienia. Dalsze prowadzenie niniejszego postępowania jest nieuzasadnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |