Przetarg nieograniczony PN/05SM/02/2025 na dostawy sprzętu medycznego
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 536010-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-08-18
- Wartość
- 823 254,5 PLN
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272153938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneZestawy tlenowe
Wykonawcy
11 przyznanych
AKME PAŁEJKO SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot LOT-0001
13 827 PLNAKME PAŁEJKO SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot LOT-0002
60 680 PLNHAMMERMED MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAŁódź · lot LOT-0003
330 000 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0004
52 400 PLNAKME PAŁEJKO SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot LOT-0005
19 950 PLNMERCATOR MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL · lot LOT-0006
14 760 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0007
1190 PLN'CITONET-WARSZAWA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTORUŃ, PL · lot LOT-0012
4497,5 PLNAKME PAŁEJKO SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL · lot LOT-0014
14 200 PLNBialmed sp. z o.o. ul. Kazimierzowska 46/48/35, 02-546Warszawa, PL · lot LOT-0015
279 050 PLNCEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot LOT-0016
32 700 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.