EZ.28.72.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę zestawów diagnostycznych i odczynników do diagnostyki immunologicznej wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
545674-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-08-21
Wartość
4 874 846,93 PLN
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
729-23-45-599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczneOdczynniki laboratoryjneZestawy diagnostyczne

Wykonawcy

1 przyznane

EUROIMMUN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot LOT-0001
4 874 846,93 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.