EZ.28.118.2025 postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 221 000 Euro na usługę odbioru, transportu i zagospodarowanie odpadów komunalnych segregowanych i pozostałych po segregowaniu z terenu Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 549059-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-08-22
- Wartość
- 2 717 680 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi związane z odpadamiUsługi transportu odpadówUsługi wywozu odpadów
Wykonawcy
2 przyznane
FCC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0002
2 717 680 PLNFCC ŚLĄSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL · lot LOT-0002
2 717 680 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.