EZ.28.119.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę odczynników, materiałów kontrolnych i materiałów zużywalnych, umożliwiających wykonanie badań przyłóżkowych w zakresie oceny hemostazy dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
549110-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-08-22
Wartość
349 990 PLN
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
729-23-45-599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki laboratoryjne

Wykonawcy

1 przyznane

WERFEN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa · lot LOT-0001
349 990 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.