EZ.28.35.2025 postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 mln Euro na usługę sprzątania powierzchni medycznych i niemedycznych, czynności pomocniczych będących w ścisłym związku z usługami medycznymi służącymi profilaktyce, zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia dla WWCOiT im.M. Kopernika w Łodzi
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 549481-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-08-22
- Wartość
- 124 231 893,48 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątaniaUsługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi w zakresie sprzątania i odkażaniaUsługi w zakresie higieny
Wykonawcy
3 przyznane
REKEEP SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot LOT-0002
124 231 893,48 PLNNAPRZÓD HOSPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot LOT-0002
124 231 893,48 PLNREKEEP FACILITY SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot LOT-0002
124 231 893,48 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.