Obsługa w zakresie programów dotacyjnych realizowanych w Narodowym Centrum Kultury

Narodowe Centrum Kultury

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00602073
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00602073/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-19 11:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d34d01a-d129-4b03-9ba4-b93269e1e928
Identyfikator
5252358353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Dodatkowe usługi biurowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00602073 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa w zakresie programów dotacyjnych realizowanych w Narodowym Centrum Kultury

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Kultury

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140468418

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Płocka 13

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-231

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nck.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nck.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1001993

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Obsługa w zakresie programów dotacyjnych realizowanych w Narodowym Centrum Kultury

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d34d01a-d129-4b03-9ba4-b93269e1e928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602073

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050953/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.54 Obsługa w zakresie programów dotacyjnych realizowanych w NCK

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00585158

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP.261.59.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 42033,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1. Rozliczenie finansowe 70-80 raportów w programie BLISKO

4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe

4.5.5.) Wartość części: 8000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2. Rozliczenie merytoryczno-finansowe 60-70 raportów w programie Kultura-Interwencje. Edycja 2024

4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe

4.5.5.) Wartość części: 7600,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3. Rozliczenie merytoryczno-finansowe 60-70 raportów w programie EtnoPolska. Edycja 2024

4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe

4.5.5.) Wartość części: 7733,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4. Rozliczenie merytoryczno-finansowe do 50 raportów dotyczących realizacji zadania I cz. II w programie Dom Kultury+ Edycja 2024

4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe

4.5.5.) Wartość części: 7100,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5. Rozliczenie merytoryczno-finansowe do 40 raportów w programie Ojczysty – dodaj do ulubionych. Edycja 2024

4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe

4.5.5.) Wartość części: 6600,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6. Usługa administracyjnego wsparcia obsługi beneficjentów programu Reymont. Interwencje

4.5.3.) Główny kod CPV: 79500000-9 - Dodatkowe usługi biurowe

4.5.5.) Wartość części: 5000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) upzp w zw. z art. 226 ust. 1 pkt 5), tj. ze względu na fakt, iż wszystkie złożone oferty podległy odrzuceniu, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) upzp w zw. z art. 226 ust. 1 pkt 5), tj. ze względu na fakt, iż wszystkie złożone oferty podległy odrzuceniu, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) upzp w zw. z art. 226 ust. 1 pkt 5), tj. ze względu na fakt, iż wszystkie złożone oferty podległy odrzuceniu, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) upzp w zw. z art. 226 ust. 1 pkt 5), tj. ze względu na fakt, iż wszystkie złożone oferty podległy odrzuceniu, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) upzp w zw. z art. 226 ust. 1 pkt 5), tj. ze względu na fakt, iż wszystkie złożone oferty podległy odrzuceniu, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie o udzielenie zamówienia zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) upzp w zw. z art. 226 ust. 1 pkt 5), tj. ze względu na fakt, iż wszystkie złożone oferty podległy odrzuceniu, ponieważ ich treść jest niezgodna z warunkami zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi