Utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu nr 5 w Biskupcu

GMINA BISKUPIEC

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00602109
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00602109/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2024-11-19 11:14
Lokalizacja
Biskupiec, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4e83a312-d30b-429d-ba13-44c3bc639161
Identyfikator
7393752691
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Meble przedszkolneSzafyKrzesłaMateraceStołyŁóżeczkaDywany, maty i dywanikiMonitory dotykoweUrządzenia multimedialnePojemniki do przechowywaniaZabawki

Wykonawcy

1 przyznane

MOJE BAMBINO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁódź, PL · lot 0
105 004,74 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00602109 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu nr 5 w Biskupcu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BISKUPIEC

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743568

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 2

1.5.2.) Miejscowość: Biskupiec

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@biskupiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.biskupiec.pl/17026/17026/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4e83a312-d30b-429d-ba13-44c3bc639161

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu nr 5 w Biskupcu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e83a312-d30b-429d-ba13-44c3bc639161

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602109

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00046485/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu nr 5 w Biskupcu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

zamówienie finansowane z: Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur (FEWiM) 2021-2027 Działanie 6.2 Edukacja przedszkolna, Projekt „Utworzenie nowych miejsc wychowania przedszkolnego w Samorządowym Przedszkolu nr 5 w Biskupcu”, FEWM.06.02-IZ.00-0005/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00514602

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BMB-ZP. 271.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 108181,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuję dostawę, zgodnie z załączonym do SWZ szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, asortymentu typu szatnia, szafka, krzesło, materac, poduszka, stojak, dywan, regał, stół, zestaw mebli, mata, łóżeczko, monitor interaktywny, urządzenie interaktywne, pomoc edukacyjna, pojemnik, zabawka.
Koszt transportu, dostawy i montażu zamówienia ponosi Wykonawca. Miejscem dostawy zamówienia jest:
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 5 „ PIĄTKA” W BISKUPCU, Aleja Niepodległości 19,
11-300 Biskupiec


Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia przedmiotów i urządzeń fabrycznie nowych, nieużywanych, bez wad fizycznych i prawnych.

Zamówienie nie jest podzielone na części. Podział na części zamówienia byłby z przyczyn ekonomicznych (m.in. powielone koszty dostawy wliczane w cenę oferty), organizacyjnych (m.in. kilka lub kilkanaście dostaw w różnych okresach czasu, koszty związane z pracą/transportem osób odpowiedzialnych za odbiory) oraz ze względu na zasady dofinansowania bezzasadny. Zamówienie jest dostosowane do MŚP.


Wskazanie w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, nie ma na celu możliwości doprowadzenia czy doprowadzenie do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów.
Należy przyjąć, że wskazaniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. Kryteriami stosowanymi w celu oceny równoważności są parametry techniczno/eksploatacyjno/użytkowe nie gorsze niż te, podane w opisie przedmiotu Zamówienia.
Odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust.1 pkt 2 oraz ust.3 ustawy pzp, należy rozumieć w ten sposób, że Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39161000-8 - Meble przedszkolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39141300-5 - Szafy

39112000-0 - Krzesła

39143112-4 - Materace

39121200-8 - Stoły

39143116-2 - Łóżeczka

39530000-6 - Dywany, maty i dywaniki

30231320-6 - Monitory dotykowe

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

44613400-4 - Pojemniki do przechowywania

37520000-9 - Zabawki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 105004,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 262009,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 105004,74 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Moje Bambino Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 725-193-34-48

7.3.3) Ulica: ul. Graniczna 46

7.3.4) Miejscowość: Łódź

7.3.5) Kod pocztowy: 93-428

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 105004,74 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni

2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy