Świadczenie usług opieki serwisowej systemu Uczelnia

Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00602379
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00602379/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-11-19 12:02
Lokalizacja
Radom, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3d56442b-7865-4596-a520-10bdd224403b
Identyfikator
7960106439
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

Wykonawcy

1 przyznane

"PCG ACADEMIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
258 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00602379 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług opieki serwisowej systemu Uczelnia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000805181

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Malczewskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Radom

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@urad.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uniwersytetradom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d56442b-7865-4596-a520-10bdd224403b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług opieki serwisowej systemu Uczelnia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d56442b-7865-4596-a520-10bdd224403b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602379

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066334/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Opieka serwisowa Systemu Uczelnia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Firma PCG Academia Sp. z o.o. posiada autorskie prawa majątkowe do wszystkich programów komputerowych i narzędzi systemu Uczelnia i, zgodnie z art. 67 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ma wyłączne prawo dokonywania w nim wszelkich zmian, korekt, realizacji rozszerzeń i zmian konfiguracji. Usługi serwisowe, z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych i wynikających z odrębnych przepisów o obiektywnym charakterze, mogą być realizowane tylko przez jednego wykonawcę. Zgodnie z wiedzą Zamawiającego brak jest rozsądnego rozwiązania alternatywnego zachowującego parametry świadczonej przez PCG Academia Sp. z o.o. usługi.
W związku z powyższym, PCG Academia sp. z o.o. jest jedynym uprawnionym podmiotem, który może dokonywać adaptacji programów komputerowych systemu Uczelnia (w tym aplikacji Dziekanat oraz Wirtualna Uczelnia) w zakresie wynikającym ze zmian ustawowych oraz wymagań Uniwersytetu, jak również dokonywać napraw błędów ujawnionych w oprogramowaniu.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AP-26-21u/24/WR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa opieki serwisowej systemu Uczelnia, do którego Zamawiający nabył prawa użytkowania na mocy umowy licencyjnej nr AP-058a/43a2011 z dnia 22.06.2011 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72250000-2 - Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PCG Academia Sp. z o.o. ul. Jana Twardowskiego 3 35-302 Rzeszów NIP 5170370170

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5170370170

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2024-10-30 do 2025-09-30
2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi