świadczenie usługi polegającej na udzieleniu wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu pn. „ Przyszłość Pieczy Zastępczej Naszą Motywacją na Lepsze Jutro Rodziny i Dziecka”
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00602502
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00602502/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-19 12:25
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7d67a8ac-8146-48e3-905c-b7343495ea09
- Identyfikator
- 7451601372
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00602502 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
świadczenie usługi polegającej na udzieleniu wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu pn. „ Przyszłość Pieczy Zastępczej Naszą Motywacją na Lepsze Jutro Rodziny i Dziecka”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510828490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marii Konopnickiej 70
1.5.2.) Miejscowość: Szczytno
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: justynamaroszek@pcprszczytno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.pcprszczytno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7d67a8ac-8146-48e3-905c-b7343495ea091.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
świadczenie usługi polegającej na udzieleniu wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu pn. „ Przyszłość Pieczy Zastępczej Naszą Motywacją na Lepsze Jutro Rodziny i Dziecka”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7d67a8ac-8146-48e3-905c-b7343495ea09
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602502
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00581954/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 świadczenie usługi polegającej na udzieleniu wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu pn. „ Przyszłość Pieczy Zastępczej Naszą Motywacją na Lepsze Jutro Rodziny i Dziecka”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
współfinansowany ze środków Europejskie Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur 2021-2027, Priorytet 9 „Włączanie i integracja EFS2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00582217
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PCPR.343.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia psychologicznego oraz systemowej pracy z rodziną. Wsparcie adresowane jest do grupy docelowej projektu „Przyszłość Pieczy Zastępczej Naszą Motywacją na Lepsze Jutro Rodziny i Dziecka ” stanowiące osoby sprawujące rodzinną pieczę zastępczą, ich partnerów, dzieci przebywające w rodzinnej pieczy zastępczej oraz osoby będące kandydatami do sprawowania rodzinnej pieczy zastępczej w liczbie 100.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312320-8 - Usługi doradztwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |