Realizacja krótkoterminowego projektu mobilności uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe (KA122) “Mobilni w turystyce” dla Zespołu Szkół MSG w Myślenicach (2 części).
Zespół Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00602670
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00602670/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-11-19 12:51
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8dc51fdc-5d38-4188-a2cd-b5837f37ae07
- Identyfikator
- 6762178337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00602670 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja krótkoterminowego projektu mobilności uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe (KA122) “Mobilni w turystyce” dla Zespołu Szkół MSG w Myślenicach (2 części).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkół - Małopolska Szkoła Gościnności im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ZDROJOWA 18
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zsp.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/zspmsgitcwmyslenicach/Article/get/id,179999.html#page=1
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8dc51fdc-5d38-4188-a2cd-b5837f37ae071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja krótkoterminowego projektu mobilności uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe (KA122) “Mobilni w turystyce” dla Zespołu Szkół MSG w Myślenicach (2 części).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8dc51fdc-5d38-4188-a2cd-b5837f37ae07
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602670
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00051270/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Realizacja krótkoterminowego projektu mobilności uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe (KA122) “Mobilni w turystyce” ERASMUS+
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Realizacja krótkoterminowego projektu mobilności uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe (KA122) “Mobilni w turystyce” o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000138903 dla Zespołu Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00519131
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-05/09/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 223823,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja krótkoterminowego projektu mobilności uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe (KA122) “Mobilni w turystyce” o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000138903 dla Zespołu Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach.5.3. Na usługę składa się:
część 1: Malaga, Hiszpania: 17 osób (15 uczestników + 2 opiekunów) wraz z wizytą przygotowawczą (2 osoby),
5.3.1. usługa hotelarska i restauracyjna w tym realizacja zakwaterowania i wyżywienia dla 17 uczestników mobilności międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+ w miejscowości Malaga w Hiszpanii oraz dla 2 nauczycieli na czas wizyty przygotowawczej w Maladze;
5.3.2. zapewnienie przez Wykonawcę programu kulturalnego dla 17 uczestników mobilności międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+ w miejscowości Malaga w Hiszpanii;
5.3.3. zapewnienie przez Wykonawcę opiekuna merytorycznego dla grupy w Maladze podczas całego pobytu uczniów;
5.3.4. zakup przez Wykonawcę biletów lotniczych w dwie strony dla 17 uczestników mobilności międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+ w miejscowości Malaga w Hiszpanii oraz dla 2 nauczycieli na czas wizyty przygotowawczej w Maladze;
5.3.5. usługa transportowa tj. transfer uczestników oraz ich bagaży z lotniska w Hiszpanii do miejsca zakwaterowania uczestników i z powrotem dla 17 uczestników mobilności międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+ w miejscowości Malaga w Hiszpanii oraz dla 2 nauczycieli na czas wizyty przygotowawczej w Maladze;
5.3.6. usługa transportowa, tj. transfer uczestników oraz ich bagaży na terenie Polski z miejsca zbiórki (Zespół Szkół MSG w Myślenicach) na lotnisko i z powrotem w dniu przylotu;
5.3.7. zakup przez Wykonawcę ubezpieczenia OC, NNW i KL i bagaż;
5.3.8. zapewnienie przez Wykonawcę organizacji przyjmujących w Hiszpanii przedsiębiorstw usługowych z branży HoGaTur.
5.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4a (część 1) do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80212000-3 - Usługi edukacji zawodowej na poziomie szkoły średniej
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
55100000-1 - Usługi hotelarskie
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
60400000-2 - Usługi transportu lotniczego
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 110839,88 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja krótkoterminowego projektu mobilności uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenie Zawodowe (KA122) “Mobilni w turystyce” o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000138903 dla Zespołu Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach. część 2: Sewilla, Hiszpania: 17 osób (15 uczestników + 2 opiekunów) wraz z wizytą przygotowawczą (2 osoby),5.3.9. usługa hotelarska i restauracyjna w tym realizacja zakwaterowania i wyżywienia dla 17 uczestników mobilności międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+ w miejscowości Sewilla w Hiszpanii oraz dla 2 nauczycieli na czas wizyty przygotowawczej w Sewilli;
5.3.10. zapewnienie przez Wykonawcę programu kulturalnego dla 17 uczestników mobilności międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+ w miejscowości Sewilla w Hiszpanii;
5.3.11. zapewnienie przez Wykonawcę opiekuna merytorycznego dla grupy w Sewilli podczas całego pobytu uczniów;
5.3.12. zakup przez Wykonawcę biletów lotniczych w dwie strony dla 17 uczestników mobilności międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+ w miejscowości Sewilla w Hiszpanii oraz dla 2 nauczycieli na czas wizyty przygotowawczej w Sewilli;
5.3.13. usługa transportowa tj. transfer uczestników oraz ich bagaży z lotniska w Hiszpanii do miejsca zakwaterowania uczestników i z powrotem dla 17 uczestników mobilności międzynarodowych w ramach Programu Erasmus+ w miejscowości Sewilla w Hiszpanii oraz dla 2 nauczycieli na czas wizyty przygotowawczej w Sewilli;
5.3.14. usługa transportowa, tj. transfer uczestników oraz ich bagaży na terenie Polski z miejsca zbiórki (Zespół Szkół MSG w Myślenicach) na lotnisko i z powrotem w dniu przylotu;
5.3.15. zakup przez Wykonawcę ubezpieczenia OC, NNW i KL i bagaż;
5.3.16. zapewnienie przez Wykonawcę organizacji przyjmujących w Hiszpanii przedsiębiorstw usługowych z branży HoGaTur
5.4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4b (część 2) do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
80212000-3 - Usługi edukacji zawodowej na poziomie szkoły średniej
55100000-1 - Usługi hotelarskie
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
60400000-2 - Usługi transportu lotniczego
63500000-4 - Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
4.5.5.) Wartość części: 108834,55 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 110839,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110839,88 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110839,88 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Euromind Projects S.L.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: B23687890
7.3.3) Ulica: 2340 Ubeda Hiszpania Avenida Ciudad de Linares 2
7.3.4) Miejscowość: Andalizja
7.3.7.) Kraj: Hiszpania
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110839,88 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-01-18Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108834,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 108834,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108834,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Euromind Projects S.L.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: B23687890
7.3.3) Ulica: 23400 Ubeda Hiszpania Avenida Ciudad de Linares 2
7.3.4) Miejscowość: Andalizja
7.3.7.) Kraj: Hiszpania
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108834,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-01-18| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |