Budowa chodników oraz oświetlenia ulicznego – ul. Wybickiego w Wałbrzychu
Gmina Wałbrzych - Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00602692
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00602692/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-19 12:54
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9fbe4465-5134-43b7-8c9e-e960873deeeb
- Identyfikator
- 8862482604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00602692 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodników oraz oświetlenia ulicznego – ul. Wybickiego w Wałbrzychu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych - Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891050841
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Matejki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdkium.walbrzych.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,178718,286198e979a054b715b8bb106037999f.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodników oraz oświetlenia ulicznego – ul. Wybickiego w Wałbrzychu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fbe4465-5134-43b7-8c9e-e960873deeeb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602692
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037856/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa chodników oraz oświetlenia ulicznego – ul. Wybickiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00549793
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DU.260.52.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 334974,42 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa, wzdłuż nowobudowanej drogi gminnej klasy ,,L’’ o długości 183,20 m, jednostronnego ciągu pieszego w postaci chodnika o szerokości 1,80m oddzielonego od jezdni pasem zieleni oraz infrastruktury towarzyszącej w formie oświetlenia drogowego. Przedmiotowa inwestycja będzie służyć jako obsługa komunikacyjna osiedla domów wielorodzinnych powstających przy ul. Ludowej. Całość układu komunikacyjnego, tj. jezdni i chodnika włączona będzie za pośrednictwem skrzyżowania zwykłego w jezdnię ulicy Ludowej.
Lokalizacja inwestycji:
Wałbrzych, ul. Ludowa , gmina Wałbrzych , jednostka ewidencyjna Wałbrzych
Działki nr 389, 387/12, 387/2, 387/15, 365/18, 369/14, 369/15 obręb 0014 Biały Kamień,
dz. nr 7 obręb 0018 Biały Kamień, jedn. ewid. 026501_1, Wałbrzych
Przedmiot zamówienia realizowany będzie równolegle i koordynowany przez Generalnego Wykonawcę zadania pn. „Budowa drogi publicznej 2.KD-L wraz z ciągiem pieszym, celem obsługi osiedla domów wielorodzinnych przy ul. Ludowej w Wałbrzychu.”
Generalny Wykonawca – koordynator przedsięwzięcia - EZBUD Construction Sp. z o.o. ul. Zbożowa 7/9, 09-410 Płock; kierownik budowy: p. Jakub Korona
Zakres zamówienia obejmuje:
- rozbiórka części nawierzchni chodnika w pasie drogowym ul. Ludowej gdzie zaplanowano skrzyżowanie,
- zdjęcie warstwy humusu,
- roboty ziemne,
- zabezpieczenie podstawy nasypu,
- warstwy konstrukcyjne i nawierzchnie chodników,
- oświetlenie drogowe,
- profilowanie, humusowanie poboczy gruntowych,
- profilowanie, humusowanie skarp,
- sprzątanie terenu budowy chodnika,
- po zakończeniu przedmiotu zamówienia, przygotowanie dokumentów do operatu powykonawczego,
realizowanego zakresu robót i przekazanie ich Generalnemu Wykonawcy.
Parametry części drogowej (chodnika):
- nawierzchnia chodników z kostki betonowej szarej: 443 m2
- powierzchnia biologicznie czynna / trawiasta: 790 m2
- szerokość poboczy: 0,75 m (za krawężnikiem)
Konstrukcja nawierzchni chodnika:
• Grunt rodzimy/ nasypowy, zagęszczony i wyprofilowany
• Warstwa wyrównawcza z pospółki lub kruszywa łamanego 0/8 , gr. 10cm
• Kruszywo stabilizowane spoiwem hydraulicznym C/1,5/2 ; gr. 15cm ( stabilizacja z dowozu)
• Górna warstwa podbudowy zasadniczej z mieszanki niezwiązanej z kruszywem C90/3
(kruszywo frakcji 0/ 31,5) ; gr. 15cm
• Podsypka cementowo- piaskowa 1:4 ; gr. 3-4cm
• Kostka betonowa szara 10x20x8cm ; gr. 8cm
• Obrzeża – betonowe wibroprasowane 8x30x100cm na ławie betonowej z oporem z betonu C12/15.
• Bariery ochronne wzdłuż chodników znajdujących się na skarpach o wysokości >50cm
- barierki systemowe U- 11a o wysokości 1,10m
W zakresie przedmiotowego zadania przewidywana jest budowa oświetlenia wraz z montażem słupów oświetleniowych. Oświetlenie drogowe wraz z doświetlaczami przejść dla pieszych - wykonać zgodne z wytycznymi umieszczonymi w załączniku nr 7.
Uwagi końcowe:
Wszystkie niezbędne roboty budowlane należy wykonać zapewniając prawidłowe połączenie przebudowywanych i budowanych nawierzchni z nawierzchniami istniejącymi nie podlegającymi wymianie lub remontowi oraz wszystkich robót niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania planowanego układu komunikacyjnego.
Przedmiot zamówienia opisują dokumentacja projektowa, przedmiar robót oraz projekt umowy, stanowiące załączniki do SWZ.
Podstawą wyceny jest dokumentacja projektorowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 422618,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422618,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 422618,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P.P.H.U. Roman Barteczko
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: INSTAL-MONT Krzysztof Rudziński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141427979
7.3.3) Ulica: Pisarzowice 57
7.3.4) Miejscowość: Kamienna Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 58-400
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 422618,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin realizacji zamówienia wynosi 42 dni od daty podpisania umowy.2. Termin wykonania zamówienia uważa się za zachowany, jeżeli najpóźniej w ostatnim dniu terminu wykonania zamówienia Wykonawca dostarczy Zamawiającemu zgłoszenie zakończenie robót
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |