Sporządzenie dokumentacji kosztorysowo – projektowej budowy dróg leśnych
Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00602750
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00602750/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-19 13:03
- Lokalizacja
- Ustrzyki Dolne, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7c677e3-ce53-4e76-aa49-7c9168c5c004
- Identyfikator
- 6890001165
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00602750 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sporządzenie dokumentacji kosztorysowo – projektowej budowy dróg leśnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370014490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 6
1.5.2.) Miejscowość: Ustrzyki Dolne
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ustrzyki.dolne@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ustrzykidolne.krosno.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_ustrzykidolne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sporządzenie dokumentacji kosztorysowo – projektowej budowy dróg leśnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7c677e3-ce53-4e76-aa49-7c9168c5c004
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00602750
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00100756/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie dokumentacji kosztorysowo-projektowej budowy drogi leśnej "Sinice" oraz budowy drogi leśnej "Stefkowa-Serednica" wraz z uzyskaniem ostatecznego pozowlenia na budowę
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00521797
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 200000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Sporządzenie dokumentacji kosztorysowo - projektowej budowy drogi leśnej „Sinice”.2. Lokalizacja - identyfikator działek: 182104_2.0002.125, 182104_2.0005.969, 182104_2.0005.968, 182104_2.0005.961.
3. Wstępne założenia projektowe:
1) długość odcinka projektowanej drogi leśnej – 1 560 m,
2) szerokość jezdni – 3,5 m,
3) szerokość poboczy – 2 x 0,75 m,
4) szerokość korpusu drogi – 5,00 m,
5) rowy przydrożne o głębokości około 0,60 m (o dnie i skarpach nieumocnionych prefabrykatami betonowymi),
6) nawierzchnia drogi tłuczniowa,
7) mijanki (ilość i o parametrach z wyliczenia na etapie projektowania),
8) place manewrowe z traktami jezdnymi wykonanymi z betonowych płyt drogowych (ilość i parametry z wyliczenia na etapie projektowania),
9) przepusty drogowe (ilość i parametry z wyliczenia na etapie projektowania),
10) przejazdy przez drogę z drogowych płyt betonowych (ilość w uzgodnieniu z zamawiającym na etapie projektowania).
4. Zamawiający przewiduje realizację robót budowlanych związanych z budową drogi leśnej „Sinice” w dwóch etapach:
1) Etap I obejmuje budowę drogi w km 0+000 – 0+840 wraz z placem manewrowym z traktami jezdnymi wykonanymi z betonowych płyt drogowych ulokowanym na końcu pierwszego odcinka.
2) Etap II obejmuje budowę drogi w km 0+840 – 1+560.
5. W związku z przewidywaną realizacją robót budowlanych w dwóch etapach dokumentacja kosztorysowo - projektowa budowy drogi leśnej „Sinice” musi zostać sporządzona w sposób umożliwiający Zamawiającemu ogłoszenie dwóch niezależnych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki, wymienione w par. 21 SWZ, w szczególności załącznik pt. „Opis Przedmiotu Zamówienia”.
7. Na sfinansowanie części nr 1 Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę brutto w wysokości 123 000,00 zł.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 100000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część nr 2 - Sporządzenie dokumentacji kosztorysowo - projektowej budowy drogi leśnej „Stefkowa -Serednica”.2. Lokalizacja - identyfikator działek: 182104_2.0001.726, 182104_2.0001.707, 182104_2.0001.712, 182104_2.0001.1464, 182104_2.0001.1457, 182104_2.0007.49, 182104_2.0007.491, 180108_5.0025.99, 182104_2.0007.351/1.
3. Wstępne założenia projektowe:
1) długość odcinka projektowanej drogi leśnej – 2150 m,
2) szerokość jezdni – 3,5 m,
3) szerokość poboczy – 2 x 0,75 m,
4) szerokość korpusu drogi – 5,00 m,
5) rowy przydrożne o głębokości około 0,60 m (o dnie i skarpach nieumocnionych prefabrykatami betonowymi),
6) nawierzchnia drogi tłuczniowa,
7) mijanki (ilość i o parametrach z wyliczenia na etapie projektowania),
8) place manewrowe z traktami jezdnymi wykonanymi z betonowych płyt drogowych (ilość i parametry z wyliczenia na etapie projektowania),
9) przepusty drogowe (ilość i parametry z wyliczenia na etapie projektowania),
10) przejazdy przez drogę z drogowych płyt betonowych (ilość w uzgodnieniu z zamawiającym na etapie projektowania).
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki, wymienione w par. 21 SWZ, w szczególności załącznik pt. „Opis Przedmiotu Zamówienia”.
5. Na sfinansowanie części nr 2 Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę brutto w wysokości 123 000,00 zł.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
4.5.5.) Wartość części: 1000000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 2 PZP, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Na część nr 1 przedmiotowego zamówienia wpłynęły trzy oferty, podlegające
odrzuceniu, złożone przez nw. Wykonawców:
1) Dominik Nigborowicz, prowadzący działalność gospodarczą pn. F.P.H.U. "Dominum" Dominik Nigborowicz (siedziba: Święcany 406 38-242 Skołyszyn).
2) Piotr Tarapacki, prowadzący działalność gospodarczą pn. BID Biuro Inżynierii Drogowej Piotr Tarapacki (siedziba: ul. Sienkiewicza 1/308, 38-500 Sanok).
3) Wojciech Radwański prowadzący działalność gospodarczą pn. Wojciech
Radwański BIURO INŻYNIERII DROGOWEJ (siedziba: ul. H. Sienkiewicza 1, 2 piętro, 38-500 Sanok).
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49569,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148830,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 2 PZP, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
Na część nr 2 przedmiotowego zamówienia wpłynęły trzy oferty, podlegające
odrzuceniu, złożone przez nw. Wykonawców:
1) Dominik Nigborowicz, prowadzący działalność gospodarczą pn. F.P.H.U.
"Dominum" Dominik Nigborowicz (siedziba: Święcany 406 38-242 Skołyszyn).
2) Piotr Tarapacki, prowadzący działalność gospodarczą pn. BID Biuro Inżynierii Drogowej Piotr Tarapacki (siedziba: ul. Sienkiewicza 1/308, 38-500 Sanok).
3) Wojciech Radwański prowadzący działalność gospodarczą pn. Wojciech
Radwański BIURO INŻYNIERII DROGOWEJ (siedziba: ul. H. Sienkiewicza 1, 2 piętro, 38-500 Sanok).
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88683,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148830,00 PLN
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |