EZ.28.133.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę produktów leczniczych - PROGRAMY LEKOWE dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 588304-2025
- Typ
- 29
- Opublikowano
- 2025-09-09
- Wartość
- 756 040,5 PLN
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 729-23-45-599
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Pełne ogłoszenie
Oficjalny dokument Dz.U. UE
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
1 przyznane
ASTRAZENECA KERESKEDELMI ÉS SZOLGÁLTATÓ KORLÁTOLT FELELŐSSÉGÜ TÁRSASÁGBudapest, HU · lot LOT-0002
756 040,5 PLNTreść ogłoszenia
Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.