EZ.28.100.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę zestawów diagnostycznych i odczynników do diagnostyki alergii wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
589699-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-09-10
Wartość
3 233 832 PLN
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
729-23-45-599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczneOdczynniki laboratoryjneZestawy diagnostyczne

Wykonawcy

1 przyznane

EMMA MDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLublin, PL · lot LOT-0001
3 233 832 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.