EZ.28.120.2025 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę mobilnego dyspensera do rozdozowywania radiofarmaceutyków dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.

Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
590366-2025
Typ
29
Opublikowano
2025-09-10
Wartość
753 715,59 PLN
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7292345599
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Pełne ogłoszenie

Oficjalny dokument Dz.U. UE

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Wykonawcy

1 przyznane

ONCOSOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStanica, PL · lot LOT-0001
753 715,59 PLN

Treść ogłoszenia

Pełna treść tego ogłoszenia jest dostępna tylko w TED.