Budowa kablowej linii niskiego napięcia – oświetlenia ulicznego w miejscowości Kuryły, gmina Sokółka
Gmina Sokółka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00603012
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00603012/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-11-19 13:44
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b2b9f54-a52a-4069-846b-3255ec2712e7
- Identyfikator
- 5451815942
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603012 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kablowej linii niskiego napięcia – oświetlenia ulicznego w miejscowości Kuryły, gmina Sokółka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sokółka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659125
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Kościuszki 1
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 85 711 09 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 85 711 09 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@sokolka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7b2b9f54-a52a-4069-846b-3255ec2712e71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kablowej linii niskiego napięcia – oświetlenia ulicznego w miejscowości Kuryły, gmina Sokółka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b2b9f54-a52a-4069-846b-3255ec2712e7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603012
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00099603/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa linii oświetlenia ulicznego w m.Kuryły
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00535340
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.I.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa kablowej linii niskiego napięcia – oświetlenia ulicznego w miejscowości Kuryły, gmina Sokółka”
2. Zakres robót: Wykonanie linii kablowej oświetlenia ulicznego o długości 681m, 18 słupów oświetleniowych z wysięgnikiem. W skład w/w robót wchodzą:
- roboty przygotowawcze i wytyczanie trasy;
- budowa kablowej linii niskiego napięcia oświetlenia ulicznego:
a) Wykopy punktowe dla fundamentów słupowych i szafy oświetleniowej.
b) Wykopy liniowe dla linii kablowej.
c) Postawienie słupów oświetleniowych.
d) Postawienie szafki oświetleniowej.
e) Montaż opraw oświetleniowych
f) Układanie kabla oraz bednarki w rowie kablowym.
g) Osypanie postawionych fundamentów i zasypanie wykopów, zagęszczenie gruntu.
h) Próby oraz pomiary pomontażowe.
i) Przekazanie wybudowanego oświetlenie
j) Wykonanie powykonawcze inwentaryzacji geodezyjnej.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca Załącznik do SWZ.
4. Lokalizacja inwestycji - działki o numerach: 62, 52, 45 obręb Tartak Kuryły, gmina Sokółka
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165777,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 267399,29 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165777,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EL – MAR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 576-157-80-57, REGON 362041381
7.3.3) Ulica: ul. Sportowa 1
7.3.4) Miejscowość: Lubliniec
7.3.5) Kod pocztowy: 42-700
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165777,43 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |