Wymiana kotłów na paliwo stałe wraz z robotami towarzyszącymi w lokalach mieszkalnych położonych na terenie gminy Tczew, woj. pomorskie - II

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00603104
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00603104/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-11-19 13:57
Lokalizacja
Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0d32a32f-8bbc-4935-8b7d-c45d4b21ab89
Identyfikator
5272818355
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie kotłówRemont starych budynkówRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne elektryczneKładzenie i wykładanie podłóg

Wykonawcy

2 przyznane

GRZEGORZ URBAŃSKISmętowo Graniczne, PL · lot 0
87 062,26 PLN
GRZEGORZ URBAŃSKISmętowo Graniczne, PL · lot 1
88 211,02 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603104 z dnia 2024-11-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana kotłów na paliwo stałe wraz z robotami towarzyszącymi w lokalach mieszkalnych położonych na terenie gminy Tczew, woj. pomorskie - II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA

1.3.) Oddział zamawiającego: Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367849538

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańsców Warszawy 28

1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne.pruszcz@kowr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.kowr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://kowr.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


państwowa osoba prawna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarowanie nieruchomościami Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana kotłów na paliwo stałe wraz z robotami towarzyszącymi w lokalach mieszkalnych położonych na terenie gminy Tczew, woj. pomorskie - II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d32a32f-8bbc-4935-8b7d-c45d4b21ab89

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603104

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00220534/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Realizacja uchwały nr 310/XXIV/20 SEJMIKU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO - wymiama kotłów na paliwo stałe poniżej kl. 3, piecokuchni, trzonów kuchennych, piecy kaflowych oraz montaż inst C.O.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00497618

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRU.WOP.260.24.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 152643,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane polegające na wymianie kotłów na paliwo stałe, piecokuchni, trzonów kuchennych, piecy kaflowych, montaż instalacji C.O. wraz z robotami towarzyszącymi w lokalu mieszkalnym położonym w miejscowości Dąbrówka Tczewska, ul. Młyńska 9 lok 4, działka nr 73/3 obręb Dąbrówka Tczewska, gm. Tczew.
Zakres robót:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe w tym demontaż pieca kaflowego oraz kotła na paliwo stałe,
b) montaż kotła na paliwo stałe posiadającego certyfikaty 5 klasy oraz ekoprojektu,
c) malowanie ścian i sufitów,
d) wymiana stolarki okiennej wraz z pracami towarzyszącymi,
e) naprawa i malowanie sufitów i ścian,
f) inne niezbędne prace towarzyszące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

4.5.5.) Wartość części: 57501,25 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane polegające na wymianie kotłów na paliwo stałe, piecokuchni, trzonów kuchennych, piecy kaflowych, montaż instalacji C.O. wraz z robotami towarzyszącymi w lokalu mieszkalnym położonym w miejscowości Dąbrówka Tczewska, ul. Długa 9 lok 2, działka nr 73/12 obręb Dąbrówka Tczewska, gm. Tczew.
Zakres robót:
a) roboty rozbiórkowe i demontażowe w tym demontaż piecokuchni oraz dwóch pieców kaflowych,
b) montaż piecokuchni z płaszczem wodnym posiadającej certyfikaty 5 klasy oraz ekoprojektu, wraz
z wymaganą instalacją centralnego ogrzewania wszystkich pomieszczeń,
c) gruntowanie i malowanie ścian,
d) inne niezbędne prace towarzyszące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

4.5.5.) Wartość części: 36586,25 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Roboty budowlane polegające na wymianie kotłów na paliwo stałe, piecokuchni, trzonów kuchennych, piecy kaflowych, montaż instalacji C.O. wraz z robotami towarzyszącymi w lokalu mieszkalnym położonym w miejscowości:
1) Waćmierek 7A/1, działka nr 315/16 obręb Swarożyn, gm. Tczew
Zakres robót:
a) demontaż pieca kaflowego,
b) montaż nowego pieca klasy 5 spełniającego wymagania ekoprojektu wraz z oprzyrządowaniem,
c) inne niezbędne prace towarzyszące.
2) Waćmierek 7A/5, działka nr 315/16 obręb Swarożyn, gm. Tczew
Zakres robót:
a) demontaż pieca stalowego,
b) montaż nowego pieca klasy 5 spełniającego wymagania ekoprojektu,
3) Waćmierek 7B/1, działka nr 315/16 obręb Swarożyn, gm. Tczew
Zakres robót:
a) demontaż pieca stalowego,
b) montaż nowego pieca klasy 5 spełniającego wymagania ekoprojektu wraz z oprzyrządowaniem,
c) inne niezbędne prace towarzyszące.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331110-0 - Instalowanie kotłów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262690-4 - Remont starych budynków

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 58556,24 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87062,26 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 87062,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87062,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Urbański Usługi Remontowo Budowlane URBUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921881920

7.3.3) Ulica: Sadowa

7.3.4) Miejscowość: Smętowo Graniczne

7.3.5) Kod pocztowy: 83-230

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87062,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 88211,02 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 88211,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 88211,02 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grzegorz Urbański Usługi Remontowo Budowlane URBUD

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5921881920

7.3.3) Ulica: Sadowa

7.3.4) Miejscowość: Smętowo Graniczne

7.3.5) Kod pocztowy: 83-230

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 88211,02 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2 lit c) ustawy Pzp odrzucił ofertę nr 2 złożoną przez wykonawcę Firma Ogólnobudowlana „KONKRET” Sławomir Pytko. Kolejną ofertą w rankingu przyznanych punktów jest oferta nr 1 złożona przez wykonawcę Grzegorz Urbański USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE URBUD z ceną 88 211,02 zł. Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę 63 240,75 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację tej części zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-11-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane