Wymiana dźwigu osobowego w budynku Oddziału Wewnętrznego
Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00603208
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00603208/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-11-19 14:18
- Lokalizacja
- Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-52aaee24-9464-486d-a4b6-11862249b81f
- Identyfikator
- 8221841618
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00603208 z dnia 2024-11-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana dźwigu osobowego w budynku Oddziału Wewnętrznego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 712351100
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 37
1.5.2.) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-300
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: spzozmm@spzozmm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://spzozmm.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-52aaee24-9464-486d-a4b6-11862249b81f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dźwigu osobowego w budynku Oddziału Wewnętrznego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-52aaee24-9464-486d-a4b6-11862249b81f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00603208
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-11-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00565007
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 44/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowi: demontaż istniejącego dźwigu wraz z zagospodarowaniem, dostawa, montaż z niezbędnymi instalacjami i uruchomieniem dźwigu w Budynku Oddziału Wewnętrznego Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim. Wykonawca winien dostosować windę oraz obszar wokół do standardów dostępności budynków dla osób z niepełnosprawnościami.
Zgodnie z decyzją Prezesa Urzędu Dozoru Technicznego dot. odmowy zezwalającej na eksploatację istniejącego urządzenia technicznego
Zakres zadania szczegółowy: opis przedmiotu zamówienia, opis parametrów techniczno – funcjonalny
w załączonej dokumentacji do SWZ: Załącznik nr 1, Załącznik nr 2
4.5.3.) Główny kod CPV: 42414100-2 - Dźwigi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający unieważnia postępowanie przed upływem terminu składania ofert uznając dalsze prowadzenie postępowania za nieuzasadnione ze względu na zaistniały charakter wymagający zmiany zakresu zamówienia w porównaniu z pierwotnie określonym, ze wskazaniem do zmniejszenia przedmiotu zamówienia.Zmiana treści SWZ prowadziłaby do istotnej zmiany charakteru zamówienia w porównaniu
z pierwotnie określonymi wymaganiami.
Uzasadnienie prawne: Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 256 ustawy Pzp w powiązaniu z art. 255 pkt. 6 ustawy PZP - przed upływem terminu do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Postępowanie jest obarczone wadą.
| 2024-11-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |